Гран Прі Австрії: Маркес став найкращим у третій практиці

Марк Маркес встановив найкращий результат на останніх хвилинах третьої практики, з яким майже на півсекунди випередив найближчого суперника Жоанна Зарко.

На початку третього тренування, за яким будуть розподілені місця у двох кваліфікаціях, покращити результати першого дня вдалося Алейшу Еспаргаро, який піднявся на сьому позицію таблиці з узагальненими результатами трьох практик, та Валентино Россі, який також посів місце у першій десятці – спочатку шоста, а з наступним колом п’ята позиція.

До середині сесії на третю позицію піднявся Жоанн Зарко з 1.24,473, що було лише на 0,001 секунди швидше вчорашнього найкращого кола Дані Педроса, який опустився на четверту позицію.

Марк Маркес поліпшив свій час, коли минуло більше половини часу тренування, - з 1.24,603 він став п’ятим, на 0,011 секунди попереду Россі. Наступні два кола були кращими і дозволили іспанцю піднятися спочатку на третю, а потім і на другу позицію (1.24,251).

Андреа Янноне під кінець сесії проїхав коло, з яким піднявся з 21-го на четверте місце (1.24,398).

На останніх хвилинах гонщики збільшили темп, намагаючись вибороти місце у другій кваліфікації.

Россі вдалося першому перетнути межу 1 хвилина 24 секунди та з колом 1.23,95 очолити таблицю, однак майже одразу його випередив сателітний Yamaha Зарко, який з наступною спробою ще зменшив свій час.

Не залишився осторонь Маркес, який спочатку дістався другого місця, а з передостаннім колом випередив решту суперників. Його 1.23,459 стало найкращим результатом ранішнього суботнього тренування.

Зарко поступився лідеру 0,423 секунди. Третім сесію закінчив Янноне. Хорхе Лоренсо вдалося завершити заїзд із четвертим по темпу результатом, на 0,027 секунди попереду Валентино Россі.

Андреа Довіціозо єдиний завдяки вчорашньому результату вдалося утриматися на шостій позиції. Місця з сьомого по дев’яте посіли Маверік Віньялес, Лоріс Баз та Карел Абрахам відповідно.

Кел Кратчлоу зазнав жорсткої аварії на початку заїзду. Із гонщиком все було добре на відміну від мотоциклу, який зазнав значних пошкоджень. Британець виїхав на трасу лише під кінець тренування. Йому вдалось стати останнім, хто виборов місце у другій кваліфікації.

Дані Педроса почне боротьбу за місце на стартовій решітці з першої кваліфікації.

Під час практики сталася ще одна аварія - на останніх хвилинах у першому повороті впав Бредлі Сміт.