Офіційно: Янноне проведе в Aprilia наступні два сезони

Автор: Марія Галата
8 черв. 2018 р., 16:12

Aprilia офіційно підтвердила, що підписала дворічну угоду з Андреа Янноне, який замінить чинного гонщика команди італійського виробника Скотта Реддінга.

Андреа Янноне, Team Suzuki MotoGP
Скотт Реддінг, Aprilia Racing Team Gresini
Хоан Мір, Leopard Racing
Хоан Мір, Leopard Racing, KTM

У п’ятницю було оголошено, що італієць залишить Suzuki наприкінці цього року. Тепер офіційно підтверджено, що він підписав контракт на два сезони з Aprilia. Янноне стане товаришем по команді Алейша Еспаргаро та замінить чинного гонщика виробника з Ноале Скотта Реддінга, який залишить свою команду лише через один рік співпраці.

Для Янноне, який перейшов до Suzuki лише у 2017 році, це буде третій виробник за чотири роки у прем’єр-класі.

Янноне прийшов до MotoGP у 2013 році до приватної команди Pramac. За два роки він приєднався до офіційної команди Ducati. Однак після двох сезонів йому довелось звільнити своє місце та передати свій Desmosedici Хорхе Лоренсо. Він перейшов до Suzuki, де у перший рік через помилку з вибором двигуна під час передсезоння йому не вдалося отримати гідних результатів. Попри гарний початок цього сезону - після шести гонок він посідає сьоме місце у турнірній таблиці, на 35 очок позаду лідера чемпіонату Марка Маркеса, - італієць залишить команду наприкінці 2018 року.

Найкращим сезоном Янноне у прем'єр-класі був 2016 рік, коли він здобув для Ducati свою першу та поки єдину перемогу в MotoGP. Загалом протягом восьми років у MotoGP Андреа виграв шість подіумів, два з яких він здобув із Suzuki – обидва у сезоні-2018.

Наступний сезон буде четвертим для Aprilia у королівському класі після повернення компанії з офіційною структурою до MotoGP. За цей час її гонщики не змогли здобути жодного подіуму. Минулого року у Кубку конструкторів виробник був останнім, поступившись навіть дебютанту чемпіонату KTM.

З наступного року товаришем Алекса Рінса, з яким Suzuki продовжила контракт ще на два роки, скоріш за все, буде гонщик Moto2 Хоан Мір.

У Дані Педроси, який має оголосити про своє майбутнє на Гран Прі Каталонії наступного тижня, залишається можливість стати пілотом супутникової Yamaha, спонсором якої буде Petronas - найкращий і чи не єдиний варіант для іспанця, щоб залишитися у прем'єр-класі після виходу з Repsol Honda.