Першим у дощовій розминці став Реддінг

Тренування перед гонкою Гран Прі Чехії відзначилось боротьбою за перші місця гонщиків сателітних команд поруч із найшвидшими райерами сезону та завершилось перемогою Скотта Реддінга.

Недільний ранок розпочався зливою, тренування молодшого класу Moto2 було навіть на деякий час відкладено через погодні умови.

Отже, за 20 хвилин розминки гонщики мали можливість випробувати дощові Michelin та потренувати зміну мотоциклу для гонки від прапору до прапору.

Результати перших кіл були набагато більше двох секунд – через десять хвилин після початку сесії перше місце посідав Алейш Еспаргаро із 2:16.674.

Андреа Довіціозо був першим із заводських гонщиків, хто почав прискорюватись – на 11-ій хвилині він очолив таблицю із результатом 2:14.992.

Як вже стало звичним, під час дощу сателітні гонщики можуть конкурувати із заводськими пілотами – саме Юджин Лаверті на деякий час був лідером практики (2:13.023), іноді обмінюючись позиціями із Маркесом та Віньялесом.

Андреа Янноне залишався у боксах майже дві третини розминки. Його перше коло дозволило одразу посісти сьоме місце, а із другим та останнім (2:10.546), вже після картатого прапора, італієць піднявся на першу позицію.

Реддінг був останнім, хто перетнув старт-фінішну пряму – він виявився швидшим на 1,046 с за Янноне і став остаточним лідером розминки.

Третім фінішував Лоріс Баз. Андреа Довіціозо опинився на шостому місці, не дивлячись на хороші результати потягом практики.

Марк Маркес, Валентино Россі, Маверік Віньялес були у топ-10. По закінченню тренування вони посіли четверте, десяте та сьоме місця відповідно.

Хорхе Лоренсо та Дані Педроса весь час залишались поза межами кращої десятки, а після картатого прапору гонщик Honda посів 16-те місце, а гонщик Yamaha - 17-те.