Россі повернувся на FIM MotoGP Awards 2016

Валентино Россі повернувся на FIM MotoGP Awards 2016 - щорічної церемонії нагородження переможців чемпіонату світу MotoGP в Валенсії, яку організовує Dorna, промоутер MotoGP, через рік після гучної відмови бути присутнім на попередньому закладі.

Італієць не був присутнім на святкуванні підсумків 2015 року в знак протесту проти подій заключної частини минулорічного чемпіонату світу, в якому стверджував, що Марк Маркес нібито приєднався до Хорхе Лоренсо із метою навмисно завадити йому здобути титул в фіналі сезону.

Головним героєм цьогорічного свята був чемпіон MotoGP Маркес, гонщик Honda, яка стала переможницею у Кубку конструкторів. Россі і Лоренсо також отримали свої нагороди, як і команда Movistar Yamaha, яка перемогла цього року у командному заліку.

Крім прем’єр-класу нагороди отримали переможці нижчих категорій – чемпіон Moto2 Жоанн Зарко і чемпіон Moto3 Бред Біндер. Тіто Рабаті, Хаві Вірге і Джоан Мір були відзначені як найкращі новачки року класів MotoGP, Moto2 і Moto3 відповідно.