Россі: Шини - “знак запитання” для “специфічної” траси Заксенринг

Валентино Россі вірить, що нова гума Michelin створить багато незручностей для гонщиків під час етапу MotoGP на Заксенрінзі через особливості траси.

Основну частину німецької траси складають довгі та швидкі ліві повороти. Траса була щасливою для Honda впродовж шести сезонів поспіль — тричі тут вигравав Дані Педроса (2010-2012), ще три перемоги здобув Марк Маркес (2013-2015).

Але Россі невпевнений, що баланс сил збережеться без змін і цього сезону, після переходу на шини Michelin та нову контролюючу електроніку.

“Торік я фінішував на подіумі одразу позаду двох гонщиків Honda, але упродовж вікенду я був доволі конкурентний і на фініші програв небагато”, - відзначив Россі.

“Останні роки траса була дуже гарна для Honda, вони були більш конкурентні у порівнянні з Yamaha — але ми маємо зрозуміти, буде цього року так само, чи ні.

Це також дуже добра траса для двох гонщиків Honda — Педроса та Маркес дуже люблять цей мотодром, і вони обоє дуже швидкі — але побачимо. Побачимо умови і відчуття мотоцикла на цій трасі з новими покришками та новою електронікою”.

Також Россі зазначив, що поведінка нових шин на Заксенрингу залишається “під знаком запитання”, оскільки траса і раніше створювала проблеми для шин Bridgestone.

“Це дуже специфічна траса, вона дуже відрязняється від усіх інших”, - сказав італієць.

“Вона була важкою для шин, у минулому із Bridgestone ми мали вирішувати багато проблем. Через велику кількість лівих поворотів особливо був потрібен дуже жорсткий склад гуми на лівій половині покришки.

А потім маєш два-три праві повороти, і опиняєшся в небезечній ситуації.

Тому, як себе покажуть тут покришки Michelin – велике питання. Усі чекаємо завтрашнього дня, щоб спробувати і зрозуміти, чи добре вони будуть відчуватись”.

Додатковий репортаж:  Оріоль Пуджемонт