Россі: Відсутність прогресу мотоциклу сприяла поразці Yamaha

Переклав: Марія Галата
17 жовт. 2016 р., 12:13

Валентино Россі визнав провал Yamaha у другій половині сезону 2016 року, не дивлячись на те, що команда щосили намагалась поліпшити YZR-M1.

Валентино Россі, Yamaha Factory Racing

На початку цьогорічного сезону Yamaha виглядала в значній мірі фаворитом, що підтверджується  п'ятьма перемогами на двох Россі і Хорхе Лоренсо в перших семи гонках сезону, але після Гран Прі Каталонії гонщикам японського виробника не вдавалося посідати перші місця на подіумі.

У Мотегі обидва гонщики - Россі і Лоренцо - зазнали аварій, коли переслідували Марка Маркеса, який здобув перемогу і став чемпіоном, коли до закінчення сезону залишалось ще три гонки.

За словами Россі, спад результатів Yamaha у 2016 році пов'язаний із неможливістю досягти істотного прогресу мотоциклу після поновлень, проведених протягом сезону.

«Вважаю, що ми почали дуже добре, але у другій половині сезону Honda покращилася набагато більше і змогла виправити проблему, яку мала на початку», - сказав Россі.

«Yamaha також працювала, але оновлення не змінили ситуацію на краще. Ми не зробили жодного кроку уперед.

Минулого року і протягом попередніх сезонів, як правило, Yamaha працювала так само, але мотоцикл покращувався. Цього року ми отримували щось нове, тестували це, але, насправді, ми залишилися на тому ж рівні.

Отже, я думаю, що це було головною проблемою другої половини сезону».

Титул вже здобутий Маркесом, але Yamaha ще подовжує боротьбу у командній першості та Кубку виробників, хоча вона багато втратила в обох заліках у порівнянні із Honda після Мотегі.