Розминка: Найкращий час у Маркеса, Лоренсо впав

Як і очіковалось, вранці у неділю було значно прохолодніше, отже, саме під час розминки гонщикам було необхідно спробувати різні варіанти шин, щоб остаточно визначитися із їх вибором для гонки.

Розминка почалась із аварії Хорхе Лоренсо  у 8-му повороті, який не втримав перед.

На початку часи найкращих кіл були за межами 1,50 хв., але ближче до середини сесії гонщики трохи прискорились.

Найшвидше коло зробив Марк Маркес 1:48.928. Він завершив розминку на першому місці і став єдиним, хто перетнув межу 1,49 хв.

Алейш Еспаргаро деякий час очолював сесію, але завершив її другим, поступившись Маркесу 0,076 с. Його товариш по команді Маверік Віньялес цього разу виявився гіршим, опинившись на шостому місці.

Третім позаду брата фінішував Пол Еспаргаро, який став найкращим серед сателітних гонщиків.

Результати обох заводських Ducati виявилися кращими, ніж у попередні дні – Андреа Довіціозо був серед перших, по закінченю часу став четвертим, а от Мікеле Пірро фінішував дев’ятим.

Вранці у неділю Кел Кратчлоу протягом розминки посідав гірші місця, ніж у попередніх тренуваннях. Він став останнім у топ-5.

Лоренсо після падіння повернувся на трасу в середині заїзду і встиг зробити майже у два рази менше кіл, ніж суперники, але завершив у першій десятці на восьмому місці позаду товариша по команді Валентино Россі.

Останнім у топ-10 став Дані Педроса, поступившись лідеру більше секунди і залишившись поза межами 1,50 хв.

Ще одна аварія сталася під час заїзду - на останніх хвилинах у 2-му повороті впав Тіто Рабат.