Стартова решітка MotoGP Гран Прі Австрії

Автор: Марія Галата
11 серп. 2018 р., 14:22

Марк Маркес переграв у кваліфікації гонщиків Ducati на трасі, де Червоні впевнено домінували протягом вікенду - Андреа Довіціозо буде на старті другим, Хорхе Лоренсо третім.

Нові Ducati мають перевагу над рештою мотоциклів - три з перших чотирьох місць це підтверджують. На початку другої лінії позаду пари офіційних пілотів Червоних стартуватиме Даніло Петруччі, який став найкращим серед незалежних гонщиків.

Honda поступається італійським байкам, але вони другі по конкурентності - п'яте місце посів Кел Кратчлоу.

Найкращим серед Yamaha знову став Жоанн Зарко із шостою позицією. Маверік Віньялес був у п'ятницю десятим, на старті Гран Прі він буде 11-м.

Через поганий результат першої практики, яка стала вирішальною для розподілу місць у двох кваліфікаціях Валентино Россі довелось починати боротьбу за місце на старті з Q1. Доктор не зміг пройти до другої кваліфікаційної сесії, бо завершив першу на четвертому місці. Недільну гонку він почне 14-м.

Це найгірший результат кваліфікації італійця у поточному сезоні та майже за останні три роки -15-м він був у 2016-му на Гран Прі Австралії. Попри старт із п'ятої лінії Доктор тоді фінішував другим.

Найкращим серед дебютантів став Франко Морбіделлі, але через штраф його позиція буде не 16-ою, а 19-ою. Попереду італійця на 17-й позиції першим серед новачків буде Хафіж Шахрін.