Suzuki: Будемо постійно боротися за перемоги в 2017 році

Керівник команди Suzuki MotoGP Давиде Брівіо сказав, що виробник повинен намагатися стати постійним претендентом на перемогу в гонках у 2017 році після успіхів минулого року.

У другому сезоні повернення до MotoGP після трирічної перерви Suzuki здобула першу з 2007 року перемогу з Маверіком Віньялесом у вересні минулого року на Гран Прі Великої Британії.

Віньялес здобув ще три подіуми протягом року і посів четверте місце в чемпіонаті позаду гонщика Honda Марка Маркеса і дуету Yamaha Валентино Россі і Хорхе Лоренсо. Його товариш по команді Алейш Еспаргаро другий рік поспіль став 11-им.

Suzuki матиме двох нових гонщиків у сезоні 2017 року - Андреа Янноне, колишнього пілота Ducati, і гонщика Moto2 Алекса Рінса.

«Ми ніколи не говорили: «Ми хочемо виграти через три роки, п'ять років або щось інше», - сказав Брівіо Autosport, сестринському виданню Motorsport.com. – Але, звичайно, ми хотіли би стати претендентами на перемогу в чемпіонаті якомога швидше.

Метою було наблизитися спочатку до Ducati, а потім і до Yamaha з Honda. Деякою мірою нам це вдалося, ми виграли гонку, здобули подіуми.

Зазвичай ми починали гонку з можливістю боротися. Наступним кроком відтепер, можливо, буде постійна боротьба за перемогу в гонках.

Звичайно, це буде найважчим, але це те, що нам треба робити далі».

У 2016 році Suzuki набрала 56,37 відсотків від очок Honda, переможця чемпіонату серед виробників, у порівнянні з 33,66 відсотками в 2015 році.

Брівіо каже, що залишився більш задоволеним скороченням розриву між Suzuki із Honda та Yamaha, маючи на своєму рахунку виграну гонку.

«Я думаю, що ми повинні бути задоволеними і радими тим, що зробили», - сказав Брівіо.

«Ми дійсно не фіксували чітких цілей та не мали конкретних очікувань перед початком сезону, але найголовнішим моментом для нас стала перемога на Сільверстоуні, вона була фантастичним досягненням.

Загалом ми здобули чотири подіуми, але найважливіше – нам вдалося досягти однієї мети – ми змогли наблизитися до найкращих і інколи боролися за подіуми.

У другій половині минулого сезону нам точно вдалося досягти цієї мети, тому що за сухих умов ми були постійними суперниками у боротьбі за подіуми, в останніх п'яти, шести, семи гонках, з обома гонщиками.

Це був дуже хороший сезон з цієї точки зору».