Найкращим на тестах у Брно став Россі

Хоча на сьогоднішніх тестах MotoGP у Брно найшвидшими були спочатку Маверік Віньялес, а потім Марк Маркес, у підсумку найкращий результат залишився за Валентино Россі.

Россі проїхав коло з найкращим часом на останніх хвилинах і лише на 0,018 секунди випередив гонщика Honda Марка Маркеса, який очолював таблицю з результатами у другій половині дня. Третє місце посів Маверік Віньялес, який був найшвидшим до Маркеса.

Валентино був серед останніх протягом майже усіх сесій, і піднявся на восьму позицію лише під кінець. Загалом італієць зробив 52 кола, і саме передостаннє (51-ше), 1.55,162, стало найкращим результатом дня.

Сьогоднішній день був важливим ​​для Yamaha, який протестував новий обтічник зміненої форми, що нагадує варіант KTM. На додаток до цього заводським гонщиками японського виробника були протестовані нові вилки.

Результати тестів оновлень прототипів M1 були позитивними, бо крім Россі протягом дня був дуже швидким і Віньялес, який зробив 69 кіл. Він також прискорився під кінець, однак у підсумку поступився товаришу по команді 0,173 секунди.

Гонщик Honda Маркес продовжив працювати з новими аеродинамічними деталями корпусу RC213V, з якими виграв минулий Гран Прі. Іспанець зробив 67 кіл і залишився задоволеним гарним відчуттям мотоцикла, про що написав у своєму Твіттері.

Після вчорашньої поразки відновився Хорхе Лоренсо. Іспанець посів четверте місце на своєму Ducati, закінчивши день із колом на 0,380 секунди повільніше найкращого. Він також продовжив працювати з новим корпусом, який вперше протестував минулого вікенду.

Сьогодні новий аеродинамічний корпус випробував другий гонщик Ducati Андреа Довіціозо, який закінчив день 11-м, більш ніж на 1,2 секунди позаду Россі.

П’яте місце посів Жоанн Зарко, який зробив за день 70 кіл. Більше кілометрів за нього проїхав лише Тіто Рабат, хоча із 76 колами він дістався лише 12-го місця.

Наступні місця у таблиці поділили два гонщики Honda Кел Кратчлоу і Дані Педроса. Британець також почав працювати з новим корпусом RC213V, з яким обидва заводських гонщики їздили минулого вікенду.

Восьмим став Йонас Фольгер із сателітної Yamaha Tech3, дев'ятим Андреа Янноне на Suzuki, який зазнав аварії вранці. Останнє місце у топ-10 посів Алейш Еспаргаро.

Гонщиків Suzuki на трасі Брно було троє. Крім двох заводських пілотів у тестах брав участь тестовий гонщик Такуя Цуда. Виробник намагається знайти рішення, які б усунили проблеми і дозволили зробити крок уперед. Янноне повинен був тестувати сьогодні новий двигун. Можливо, саме завдяки ньому італієць показував непогані результати у другій половині дня.

Гонщики KTM Пол Еспаргаро та Бредлі Сміт після першого вікенда з місцем у топ-10, закінчили тести на 15-й і 16-й позиціях відповідно.

Супутникові команди Ducati Pramac, Aspar і Avintia не брали участь у тестах.

Слід також зазначити, що Michelin привіз нові передні та задні шини, які планує використовувати у 2018 році.

Тести продовжаться у вівторок, але дуже мало команд та гонщиків залишаться на другий день.