Тести, Катар: Рінс випередив Віньялеса на другий день

24 лют. 2019 р., 19:35

Алекс Рінс і Маверік Віньялес знову були найшвидшими на другий день тестів у Катарі, проте цього разу гонщик Suzuki випередив пілота Yamaha.

Два іспанські гонщики, які досі демонстрували найліпший темп протягом усього міжсезоння, очолили протокол другого дня тестів на Лосейлі. Різниця між ними знову була мінімальною – 0,057 секунди. Найближчим до них був новачок на Yamaha Фабіо Квартараро, який проїхав дивовижне коло, що було лише на три десяті гіршим за результат лідерів.

Данило Петруччі був дуже стабільним протягом усього дня, закінчив день з четвертим часом.

Марк Маркес після не дуже вдалого першого дня у неділю наблизився до перших місць – на п’ятій позиції він поступився гонщику Ducati лише 0,051 секунди, тоді як найкращий гонщик дня Рінс випередив чинного чемпіона трохи більше ніж на чотири десяті.

Чинний чемпіон світу більшу частину дня працював над налаштуванням RC213V 2019 року, а також протестував обтічник з новими аеродинамічними вінглетами.

Шосте місце позаду Маркеса посів Алейш Еспаргаро, який був трохи менше ніж на шість десятих секунди найкращого часу. Сьомим по темпу став Такаакі Накагамі, який на 0,03 секунди обійшов Андреа Довіціозо на восьмій позиції.

Кел Кратчлоу працював з Honda 2018 та 2019 років. Зі своїм найкращим колом він став дев'ятий. Останнє місце у топ-10 посів Пол Еспаргаро.

Хорхе Лоренсо другий день тестів завершив на 18-му місці, на 1.1 секунди позаду Рінса.

Неприємно здивував своїм результатом Валентино Россі – хоча у перший день він показав гарний темп, другий день він закінчив на 19-му місці, на 1.2 секунди позаду найкращого.