Тести на Сепанзі: Педроса став найкращим у перший день

Тести MotoGP почались із домінування Ducati - чотири гонщики італійського виробника посіли місця у першій п'ятірці, поступившись лише Дані Педросі на Honda.

Після жорстокої зливи, яка пройшла над трасою зранку, асфальт висох лише під кінець дня. На почату більшість гонщиків залишались у боксах через занадто велику кількість води на трасі, яка залишалась мокрою протягом майже усього дня. Проте, це дозволило гонщикам протестувати нові дощові шини, які Michelin привіз на Сепанг.

У першій половині дня на першому рядку таблиці з результатом побували Дані Педроса, Жоанн Зарко та Кел Кратчлоу.

Першим межу 2.01 перетнув Валентино Россі з 2.00,799 на початку другої половині дня. Він утримувався на найвищій позиції біля години, поки не поступився товаришу по команді Маверіку Віньялесу (2.00,758), якого, у свою чергу, через кілька кіл обійшов Андреа Довіціозо (2.00,556).

Майже до кінця дня лише ця трійка була попереду решти суперників і швидшою за 2.01. За півтори години до закінчення заїздів до них приєднався Жоанн Зарко на Yamaha 2017 року (2.00,714), а через кілька хвилин і Педроса, який з 2.00,526 очолив таблицю за результатами.

Россі, схоже, відмінно почуває себе на новому M1 – під кінець дня йому вдалося повернути собі першість із 2.00,233, але утримати лідерство Доктор не зміг.

Переможцем першого дня став Педроса. Скориставшись практично пустою трасу, він проїхав коло за 1.59,427. Цей час був лише на пару десятих секунди гірше його минулорічного результату (1.59,212), з яким він у листопаді 2017 році став володарем поула. Він і став найшвидшим у перший день міжсезонних тестів сезону MotoGP 2018 року.

Найбільша кількість змін позицій у верхній частині таблиці відбулась на останніх хвилинах заїздів. Другим із 1.59,770 став Андреа Довіціозо. З останнім колом на третю позицію піднімались Джек Міллер та Даніло Петруччі, але у підсумку останнє місце у топ-3 залишилось за Хорхе Лоренсо, який вже після картатого прапора завершив своє заключне коло.

Отже, у перший день межу 2 секунди перетнули три гонщики, а у першій п’ятірці за виключенням лідера Педроса решта гонщиків – представники Ducati.

Валентино Россі завершив день шостим. Сьоме місце посів Марк Маркес, якому протягом першого дня тестів вдалося підніматись лише до п’ятого місця.

Восьмим і останнім, хто був у межах однієї секунди від найкращого часу Педроси, став Зарко.

Найкращу десятку з тридцяти гонщиків, що були на трасі завершили Кел Кратчлоу та Пол Еспаргаро.