Тести на Сепанзі: Петруччі став найкращим на третій день із неофіційним рекордом траси

8 лют. 2019 р., 11:55

В останній день передсезонних тестів MotoGP на Сепанзі Даніло Петруччі встановив неофіційний рекорд траси та став найкращим із чотирьох гонщиків Ducati, які посіли всі місця у топ-4.

Зі своїм колом 1.58,239 італієць майже на 0,6 секунди перевершив попередній неофіційний рекорд траси 1.58,830, який встановив його попередник у Ducati Хорхе Лоренсо під час передсезонних тестів 2018 року.

У будь-якому випадку, отриманий рекорд не є офіційним, тому що для цього він має бути встановлений під час Гран Прі. Отже, офіційний рекорд найкращого кола на Сепанзі з 2015 року все ще належить Дані Педросі та становить 1.59,053.

Пізніше Петруччі зазнав аварії та знищив новий обтічник на своєму мотоциклі Ducati, який Червоні почали тестувати в останній день тестів, але так і залишився найкращим до кінця дня.

Друге місце позаду Петруччі посів чемпіон Moto2 Пекко Баньяя, котрий був лише на 0,063 секунди повільніший за лідера – попри те, що новачок із команди Pramac їздив на Desmosedici 2018 року.

Третім став ще один гонщик Pramac Джек Міллер. Австралієць був ще на 0,06 секунди повільнішим і також зазнав аварії на своєму GP19, але вже наприкінці дня.

Останнім у четвірці гонщиків Ducati, які захопили перші позиції протоколу, став Андреа Довіціозо. Його коло було на 0,3 секунди гіршим за час Петруччі.

Як і Ducati, в Yamaha також почали тестувати новий обтічник у п'ятницю. Найкращим пілотом виробника з Івати знову був Маверік Віньялес.

Найкращий гонщик четверга першим подолав попередній рекорд траси в останній день з колом 1.58,644, яке проїхав у перші півгодини. Але у кінцевому підсумку Віньялес посів п’яте місце за чотирма італійськими мотоциклами.

Гонщик LCR Кел Кратчлоу став найкращим пілотом Honda на шостому місці та останнім із тих, хто зміг отримати коло, швидше за попередній неофіційний рекорд Лоренсо.

Алейш Еспаргаро був сьомим на Aprilia, у той час як його товариш по команді Андреа Янноне через інфекцію пропустив усі заїзди останнього дня тестів. У п’ятницю його замінив тест-пілот Бредлі Сміт.

У четвер Франко Морбіделлі поступився своєму напарнику в команді та новачку Фабіо Квартараро, але у п’ятницю італієць реабілітувався. В останній день тестів на Сепанзі Морбіделлі посів восьме місце, тоді як Квартараро став лише 16-м.

Дев'ятий результат показав Такаакі Накагамі із LCR, попереду пілота Yamaha Валентино Россі та чинного чемпіона Марка Маркеса на Honda. Останній знову закінчив свою програму раніше, але на дві позиції краще Штефана Брадля, котрий на офіційних тестах на Сепанзі заміняв Хорхе Лоренсо.

Гонщик Suzuki Алекс Рінс попри те, що у перші два дні посідав другі місця, у п’ятницю був лише 12-м. Його партнер у команді новачок Хоан Мір посів 15-те місце, на 0,001 секунди позаду пілота Avintia Ducati Тіто Рабата.

Жоанн Зарко став найкращим серед гонщиків KTM на 17-му місці, прямо попереду свого напарника Пола Еспаргаро та супутникового пілота KTM RC16 Tech 3 й новачка Мігеля Олівейри.

Наступного разу гонщики MotoGP зберуться пізніше цього місяця у Катарі на останніх передсезонних тестах. Перша гонка сезону 2019 року відбудеться на тій самій трасі Лосейл 10 березня.