Тести на Сепанзі: із дискомфортом у плечі Маркес був найшвидшим у перший день

6 лют. 2019 р., 12:59

За підсумками першого дня передсезонних тестів MotoGP 2019 року на Сепанзі найкращий результат показав Марк Маркес, попри дискомфорт, який він досі відчуває у прооперованому лівому плечі та найменшої кількості кіл.

Через два місяці після операції на плечі, яка усунула звиклі вивихи, від яких іспанець страждав минулого року, чинний чемпіон світу повернувся на RC213V. Йому вистачило 29 кіл, найменша кількість серед усіх присутніх на тестах, щоб встановити найкращий час дня.

Марк Маркес перевершив Алекса Рінса, котрий був дуже стабільним протягом дня, на другому місці трохи більше ніж на дві десяті секунди. Третім по темпу став Маверік Віньялес, який разом із Валентино Россі вперше тестував на трасі нову Yamaha в агресивних кольорах.

Четверте місце посів Тіто Рабат, який на останніх хвилинах поставив нові шини Soft та зменшив свій час кола до 1.59,983. Він перевершив Даніло Петруччі на п’ятому місці, який очолював протокол протягом частини дня. Россі закінчив початковий день шостим, на 0,4 позаду Маркеса.

Такаакі Накагамі з LCR також покращився на останніх хвилинах, піднявшись на сьоме місце та перевершивши Андреа Довіціозо, який опустився на восьме місце, на півсекунди позаду лідера дня Маркеса.

Дев’ятим став Штефан Брадль, тест-пілот Honda, який на тестах на Сепанзі працює у заводській команді як заміна Хорхе Лоренсо, котрий відсутній на перших тестах 2019 року через травму руки.

Пол Еспаргаро став останнім у топ-10 попереду Джека Міллера (11-те місце) та Франко Морбіделлі  (12-те місце).

Кел Кратчлоу посів 14-те місце за відставанням від лідера більше ніж на секунду. Британець повернувся на мотоцикл, попри те, що він досі не повністю відновився від складної травми ноги, отриманої під час Гран Прі Австралії, та кількох операцій.

Андреа Янноне, який за підсумками дня поступився Маркесу 2,5 секунди. Він пропустив підготовчі тести у неділю через зубну інфекцію. Хвороба також завадила йому виконати повну програму середи. У перший день тестів наприкінці заїздів він проїхав 36 кіл, з якими перевершив за кількістю кіл Маркеса, котрий у середу подолав найменше кілометрів.