Тести в Хересі, п'ятниця: Останній день тестів зіпсував дощ

Останній день тестів 2016 року обох чемпіонатів світу із мотоперегонів проходив під дощем. Серед семи гонщиків, що виїхали на трасу Хересу, найшвидшим став Мікеле Пірро.

Заключний день останніх тестів 2016 року MotoGP і світового Супербайку в Хересі відзначився сильним дощем. Сонце лише інколи з'являлося над треком у перервах між зливами, які були дуже рясні після полудня, через що результати найкращих кіл були значно повільніші за часи попередніх днів.

Після двох днів хорошої погоди, яка дозволила командам добре попрацювати, у п'ятницю на трасу виїжджали тільки сім гонщиків, серед яких було чотири райдери MotoGP, причому усі - тестові гонщики, і три учасники світового Супербайку.

Єдиний представник Ducati MotoGP Мікеле Пірро, не дивлячись на дуже епізодичні через погодні умови виїзди, зробив 28 кіл, найкраще з яких 1:51.651 стало найшвидшим часом останнього дня тестів.

Наступним став гонщик Suzuki Ecstar Такуя Цуда, котрий поступився лідеру 1,975 с, у той час як третє місце в дощових умовах посів Міка Калліо на новому КТМ MotoGP. Японський гонщик Honda Хіросі Аояма був останнім серед райдерів прем'єр-класу, присутніх у п'ятницю.

Щодо мотоциклів світового Супербайку, то вони усі були повільнішими за учасників іншого чемпіонату світу. Найшвидшим серед ним виявився Чаз Девіс. Із 1:54.446 британець випередив свого товариша по команді Ducati Марко Меландрі на 0,121 с, котрий опинився на шостому місці загального заліку. А от Міхаєл ван дер Марк за результатами свого першого виїзду на Yamaha R1 на мокру трасу став найповільнішим і останнім із 1:56.363.

1 грудня починається зимова перерва, протягом якої забороняються будь-які тести для обох чемпіонатів. Мотоцикли світового Супербайку першими повернуться до дій у другій половині січня також в Хересі, а от гонщики MotoGP зможуть приступити до роботи лише наприкінці того ж місяця на трасі Сепангу.

Трек Circuito de Jerez
Гонщики Чаз Девіс , Хіросі Аояма , Марко Меландрі , Міхаел ван дер Марк , Мікеле Пірро , Міка Калліо , Такуя Цуда