Положення у топ-10 у порівняні із вчорашньою другою практикою майже не змінилось за винятком Мікеле Пірро, якому вдалося уникнути першої кваліфікації.

Андреа Довіціозо, Ducati Team
Кел Кратчлоу, Team LCR Honda
Алейш Еспаргаро, Team Suzuki Ecstar MotoGP
Хавьєр Форес, Avintia Racing

Першим через десять хвилин після початку заїзду лад порушив Валентино Россі на заводській Yamaha, проїхавши коло за 1:33.075, яке дозволило піднятися йому на п’ятий рядок. Ще одне більш швидке коло було не зараховано через те, що італієць проїхався поза межами треку.

Коли до закінчення практики залишалось трохи більше за п’ять хвилин, із колом 1:32.896 Маркесу Маркесу на Honda вдалося посісти третє місце. Наступна спроба виявилась липшою – із 1:32.451 він став першим, забезпечивши собі найкращий результат суботнього ранкового тренування.

Хорхе Лоренсо на Yamaha із 1:32,631 завадило лише 0,180 с щоб випередити суперника – він опинився на другому місці.

Гонщик Suzuzki Маверік Віньялес збільшував темп із кожним наступним колом – спочатку він став сьомим, потім п’ятим, а от завершив заїзд на третій позиції (1:32.839).

Валентино Россі піднімався до четвертої позиції, але його випередили Пол Еспаргаро і Кел Кратчлоу, які посіли четверте та п’яте місця відповідно. Італієць завершив сесію шостим.

Мікеле Пірро, який вчора був 14-им, останні кола проїхав у темпі, який дозволив тестовому гонщику заводської Ducatiпіднятися спочатку до дев’ятого, потім до сьомого місця (1:33.086), на якому він і утримався до кінця.

Алейш Еспаргаро піднявся на 7-ме місце, але вже нf наступному колі зазнав аварії у 14-му повороті. Піднявшись гонщик Suzuki повернувся до боксів. Він восьмий у таблиці.

Дев’ятим став Дані Педроса – у середині практики гонщик заводської Honda при перекладанні мотоциклу справа наліво втратив перед у 15-му повороті і впав. Пізніше він повернувся на трасу, але зробити більш швидке коло не зміг – отже, він дев’ятий.

Останнім до другої кваліфікації потрапив Альваро Баутіста із 1:33.480.

Гонщик заводької Ducati розпочне боротьбу за місце на стартовій решітці із першої кваліфікації - він фінішував лише 13-им.

К середині заїзду змінив позицію Алекс Лоус, піднявшись із 15-го на 13-те, але, коли час заїзду добіг до кінця, із своїм результатом опустився на 14-те.

Хавьєр Форес знову фінішував останнім.

Ще чотири гонщики зазнали аварій у суботу вранці – Джек Міллер у 8-му повороті, Кел Кратчлоу у другому, а у підступному 15-му Даніло Петруччі та Алекс Лоус, причому останній впав вже коли підняли картатий прапор.