Віньялес випередив Маркеса на тестах MotoGP у Хересі

Гонщик Yamaha Маверік Віньялес очолив протокол тестів MotoGP, які проходили після Гран Прі Іспанії у Хересі, хоча випередив Марка Маркеса лише на 0,002 секунди.

Крім Aspar Ducati усі команди прем’єр-класу залишилися на одноденні тести, які проходили на наступний після першого європейського вікенду день.

Після проблем зі зчепленням спереду, з яким Віньялес боровся протягом минулого вікенду, та шостим місцем у недільній гонці, гонщик Yamaha на тестах у понеділок проїхав коло за 1.38,635. Час, встановлений іспанцем пізно вранці, залишився найкращим результатом протягом усього дня до закінчення заїздів.

Цей результат був на 1,6 секунди швидшим за найкращий час кола під час гонки.

Чинний чемпіон світу Маркес був найближчим до найліпшого результату з колом лише на 0,002 секунди повільніше за Віньялеса, також встановленим до полудня.

Переможець гонки Дані Педроса став наступним позаду свого товариша по заводській команді Honda із часом гірше найшвидшого кола Віньялеса менше ніж на 0,1 секунди. Педроса поліпшив свій час в останню годину до 1.38,716 і зменшив розрив до 0,081 секунди.

Алейш Еспаргаро на Aprilia встановив четвертий за швидкістю час, на 0,364 секунди повільніше за свого колишнього товариша по команді Suzuki Віньялеса і обійшов обох гонщиків заводської команди Ducati Андреа Довіціозо і Хорхе Лоренсо.

Кел Кратчлоу став сьомим попереду Ектора Барбера, Жоанна Зарко і Скотта Реддінга, які стали останніми у топ-10 - Барбера і Реддінг так само, як і Педроса, поліпшили свої результати у другій половині дня.

Найкращим з двох KTM був Пол Еспаргаро із 16-м місцем, на 0,152 секунди попереду товариша по команді Бредлі Сміта, у той час як Валентино Россі посів 21-шу позицію на 1,828 секунди повільніше, ніж його товариш по команді Віньялес.

Сільвен Гуінтолі, який змінить Такуя Цуда, і замінятиме травмованого Алекса Рінса у Ле-Мані напередодні приватних тестів Suzuki, які проходитимуть у Хересі у вівторок, зробив 37 кіл у другій половині дня і став останнім серед 23-х гонщиків, що брали участь у тестах.

Гонщики працювали із шинами Michelin, які були запропонованими французьким виробником протягом минулого гоночного вікенду, і оцінювали передню шину, яку використовували у листопаді минулого року у Валенсії, але від якої згодом відмовились і не тестували під час передсезонних тестів.