Янноне вважає себе кращим гонщиком за Рінса

Jamie Klein
Автор: Jamie Klein
23 квіт. 2018 р., 12:26

Гонщик Suzuki Андреа Янноне каже, що дев'яте місце у першій гонці MotoGP у Катарі цього сезону підтверджує, що він «зріліший гонщик», ніж його товариш по команді Алекс Рінс.

Андреа Янноне, Team Suzuki MotoGP
Андреа Янноне, Team Suzuki MotoGP, Андреа Довіціозо, Ducati Team
Алекс Рінс, Team Suzuki MotoGP

Янноне був єдиним гонщиком японського виробника, який фінішував на Лосейл. Хоча Рінс впевнено боровся за шосту позицію попереду нього, іспанець зазнав аварії у середині дистанції.

Італійський гонщик заявив, що відмовився від ризику задля того, щоб залишитися у групі лідерів, оскільки не був упевненим у переді свого GSX-RR, і протиставив свою стратегію підходу менш досвідченого Рінса.

«У Катарі я фінішував через 12 секунд [після лідера], - сказав Янноне минулого тижня на прес-конференції у Парижі. – Загалом це не так багато, але багато для MotoGP.

Алекс їхав переді мною і був дуже близьким до першої групи, але врешті-решт він впав. Завжди, коли хочеш боротися на межі, потрібно сильно ризикувати.

Я думаю, що зараз у мене трохи більше зрілості. Коли я думаю, що ситуація не на 100 відсотків виграшна, я намагаюся її змінити на свою користь. Якщо ні, тоді закінчую гонку, щоб отримати декілька очок. Це інше.

У будь-якому випадку, попереду у нас цілий рік. Ми дуже напружено працюємо, щоб стати кращими».

Гонщикам Suzuki протягом усього сезону 2017 року жодного разу не вдалося фінішувати на подіумі. Через це виробник із Хамамацу відновив технічні поступки, які втратив у попередньому році.

Янноне останній раз піднімався на подіум у Валенсії у 2016 році – в заключній гонці на Ducati. Зараз він говорить, що фініші у топ-3 тепер можуть стати звичайною метою.

«Минулого року в Арагоні у нас пройшли дуже гарні тести. Вони були дуже важливими, тому що під час них ми дуже добре зрозуміли шлях, яким потрібно рухатись далі. Після них до кінця сезону ми потроху почали поліпшуватись», - сказав він.

«До кінця сезону ми стали набагато швидшими і помітно скоротили розрив із топ-гонщиками.

Безумовно, у кожній гонці ми намагаємось здобути подіум і боротися за перші місця. Це наша мета, і ми впевнені, що обов'язково досягнемо успіху».