З найкращим часом другу практику завериш Віньялес

Відвідавши гравій у одинадцятому повороті, Віньялес став найкращим у другій вільній практиці і випередив Маркеса та гонщиків Ducati.

В порівнянні із першою практикою потеплішало, температура повітря підвищилась до 16 градусів, а траси майже до 20. Було хмарно, але без дощу.

Гонщики не поспішали залишати бокси, на перших хвилинах серед небагатьох райдерів, що виїхали на трасу, час Бредлі Смітта 1:25.660 був найкращим.

Через десять хвилин після початку сесії Пол Еспаргаро першим перетнув межу 1:25 з результатом 1:24.583, але залишався на першому рядку недовго – Маверік Віньялес посунув його, став швидшим на 0,434 с, а потім прискорився на наступному колі до 1:23.602.

Маркес, зробивши кілька кіл, посів перший рядок після 15 хвилин сесії з часом 1:23.601, але гонщик Suzuki відстояв своє лідерство, поліпшуючи результат із кожним колом.

Віньялес за 15 хвилин до кінця у 11-му повороті зазнав аварії, втративши перед, повернувся у бокси і знову виїхав на трасу.

Боротьба за першість між Маркесом та Віньялесом подовжувалась. Маркес проїжджав коло все швидше й швидше, спочатку покращуючи лише власний результат, залишаючись другим. Врешті-решт, йому вдалося стати першим із часом 1:22.775, але за дві хвилини до кінця Віньялес випередив Маркеса на 0,221.

Закінчив другу практику гонщик Suzuki з найкращим часом 1:22.161 – результат 16-го із 17-ти кіл.

Другим заїзди завершив Андреа Янноне, на останніх хвилинах обійшовши Маркеса, який опинився на третьому місці.

Кел Кратчлоу деякий час посідав третю позицію, випередивши обох гонщиків Duсati, але закінчив сесію четвертим. Андреа Довіціозо не встиг проїхати швидше й опустився на п’яту позицію.

Другу половину місць в топ-5 посіли гонщики сателітних команд Алейш Еспаргаро, Ектор Барбера, Даніло Петруччі, Скотт Реддінг та Йонні Ернандес.

Валентино Россі не піднімався вище десятого місця і завершив сесію 14-им.

Хорхе Лоренсо вперше залишив бокси, коли минуло 15 хвилин сесії. Знаходячись у нижній частині таблиці протягом практики, іспанець закінчив її на 16-му місці.

Дані Педроса також опинився поза межами топ-10, посів місце між гонщиками заводської Yamaha.

Крім Віньялеса  під час другого тренування також відвідали гравій Тіто Рабат в 11-му повороті та Юджин Лаверті в 1-му.