Зарко став найшвидшим на тестах MotoGP після вікенду в Хересі

David Gruz
Автор: David Gruz , Editorial assistant
7 трав. 2018 р., 18:19

Гонщик Tech 3 Yamaha Жоанн Зарко очолив протокол тестів MotoGP після Гран Прі Іспанії у Хересі з часом, гіршим менш ніж на десяту секунди нового рекорду траси, встановлений Келом Кратчлоу минулої суботи.

Крім Зарко у тестах брали участь ще два гонщики Yamaha, всі пілоти Honda та КТМ, Джек Міллер із Pramac Ducati, Альваро Баутіста з команди Angel Nieto та пара з Reale Avintia Тіто Рабат і Хав’єр Сімеон.

На трасі були відсутні заводські пілоти Ducati, Даніло Петруччі та Карел Абрахам, а також гонщики Suzuki і Aprilia. Другий гонщик Tech 3 Хафіж Шахрін вирішив пропустити тести через пошкодження, отримане при падінні у суботу.

У тестах брав участь Хав'єр Карделус, який змагався на Гран Прі Іспанії за вайлдкардом в Moto2 – він був тестовим пілотом Avintia.

Під час тестів гонщики прем’єр-класу випробовували нову задню шину Soft, яку запропонувала Michelin після вікенду.

Рабат, Марк Маркес і Маверік Віньялес по черзі лідирували у перші дві з восьми годин тестів, перш ніж Кратчлоу проїхав найшвидше коло, на 0,006 секунди краще за 1.37.

З наступними спробами британець поліпшився, але з мінімальним відривом його перевершив Зарко з 1.37,937.

Два перших гонщики залишилися на своїх позиціях до закінчення заїздів. Єдиною зміною стало те, що Зарко зменшив час свого кола до 1.37.730 - лише 0,077 секунди гірше за новий рекорд траси, який Кратчлоу встановив минулої суботи.

Позаду Зарко і Кратчлоу третє місце посів Дані Педроса, який був повільнішим за британця лише на 0,033 секунди.

Віньялес став четвертим попереду Маркеса, третього з трьох офіційних Honda у п'ятірці найшвидших. Заводська команда Honda тестувала новий обтічник, Маркес порівняв три різних специфікації протягом дня.

Гонщик Marc VDS Honda Франко Морбіделлі на шостому місці був на півсекунди повільніший за Маркеса. Наступні дві позиції посіли Рабат і Такаакі Накагамі на другому мотоциклі LCR.

Томас Люті, товариш Морбіделлі по команді, став причиною появи над трасою червоного прапора на короткій термін через те, що після аварії його мотоцикл влетів у захисний аеробар’єр.

Останні два місця у топ-10 посіли Міллер і Валентино Россі. Результат італійця був на 0,93 секунди гірший за час кола Зарко. У понеділок найшвидшим із трьох гонщиків KTM став Бредлі Сміт. Британець на 11-му місці випередив товариша по команді Пола Еспаргаро на 0,01 секунди.

Карделус закінчив день найповільнішим, на 5,3 секунди позаду Хав’єр Сімеона.