Зарко: Я хочу знову очолити гонку і перемогти

Germán Garcia Casanova
Автор: Germán Garcia Casanova
3 квіт. 2018 р., 09:53

Жоанну Зарко вдалося виграти перший поул сезону на початковому етапі чемпіонату. У гонці у Катарі француз не став переможцем, але сподівається на нову можливість виграти в Аргентині, якою хоче скористатись.

Жоанн Зарко, Monster Yamaha Tech 3
Валентино Россі, Yamaha Factory Racing, Жоанн Зарко, Monster Yamaha Tech 3
Марк Маркес, Repsol Honda Team, Жоанн Зарко, Monster Yamaha Tech 3
Жоанн Зарко, Monster Yamaha Tech 3, Марк Маркес, Repsol Honda Team

Свій другий сезон MotoGP Зарко почав із того, що підтвердив свій високий рівень як гонщика. У Катарі, на першому вікенді 2018 року, француз був найшвидшим на одному колі та став володарем поула у суботу, втретє у MotoGP після виграних торік двох кваліфікацій у Нідерландах та Японії.

Але перемога ще раз вислизнула з рук француза. Якщо у 2017 році він очолював гонку і впав на шостому колі, цього разу він був лідером протягом 16 з 22 кіл гонки і поступився Андреа Довіціозо за п'ять кіл фінішу. Через проблеми з передньою шиною гонщик Tech 3 опустився у підсумку до восьмого місця, що стало розчаруванням для Зарко, який прагнув виграти першу гонку MotoGP.

Термас-де-Ріо-Ондо - траса, на якій Зарко почуває себе дуже добре. Минулого року, коли він вперше змагався на сателітній Yamaha, йому вдалося стати п'ятим у гонці, хоча два попередні роки у Moto2 в Аргентині він перемагав.

«Я задоволений і дуже хочу повернутися до мотоцикла», - сказав француз після перерви у майже три тижні.

«Після гонки у Катарі у нас були два тижні відпочинку, протягом яких я намагався якнайкраще підготуватися. У мене також був час подумати про те, що сталося під час першої гонки чемпіонату».

Цього вікенду в Аргентині Зарко хоче отримати нову можливість підтвердити свою чудову фізичну форму.

«Я дуже мотивований, я хочу здобути ще один поул, хочу знову очолювати гонку і цього разу спробувати скористатися можливістю, якщо вона буде, і виграти», - пояснив він.

«Я не знаю, як ми будемо почувати себе протягом вікенду або якими будемо у перегонах, але я щиро вірю, що ми будемо готовими до боротьби у неділю», - сказав дворазовий чемпіон категорії Moto2.