SBK UA, другий етап: у гонці класів Суперсток та Майстер виграли найсильніші

Автор: Марія Галата
6 лип. 2018 р., 18:05

Другою у розкладі вікенду SBK UA був заїзд трьох класів – «Суперсток-1000», «Суперсток-600» та «Майстер». Лідери заїзду відірвались від решти гонщиків, найцікавіша боротьба тривала у середині пелотону.

Коли пілоти виїхали на старт, умови не поліпшились. Накрапував дощі, асфальт був вологим і холодним. Проте це не завадило спортсменам, які не перший раз змагаються на кільці, показати гідну боротьбу.

З першої лінії стартували три гонщики на літрових мотоциклах Олександр Слобоженко, Сергій Рашко та Іван Нічепоренко. Проте, до боротьби за місця у топ-3 вже на першому колі долучився Данил Мірошниченко. Попри старт із шостого місця наприкінці початкового кола він був другим. Мірошниченко тримався на позиції позаду лідера кілька кіл, але потім поступився спочатку Рашку, а у середині заїзду і Нічепоренку. Він ледь не втратив четверте місце, яке Данилу довелося виборювати в Ігоря Голика.

Слобоженко проїхав гонку наодинці та отримав картатий прапор більше ніж на 13 секунд раніше Рашка, який став другим. Третє місце на подіумі посів Нічепоренко, який також більше ніж на десять секунд відірвався від суперників позаду.

А от Мірошниченко та Голика на фініші поділила лише десята секунди.

У цьому заїзді деякі спортсмени змагаються одразу у двох заліках. Голик фінішував п’ятим в абсолюті та у класі «Суперсток-1000», але значно випередив свого найближчого суперника у класі «Майстер», в якому став переможцем.

№76 Данил Мірошниченко, RS Moto, №90 Іван Нічепоренко, AWT RT

Жорстка боротьба у середині пелетону тривала серед лідерів класу «Суперсток-6000». Максим Макуха був на старті четвертим, але через невдалий початок гонки наприкінці першого кола був десятий. Йому знадобилось майже три кола, щоб наздогнати своїх суперників Олександра Георгіцу та Павла Рувинова, які боролись позаду п’яти мотоциклів класу «Суперсток-1000».

Першу половину заїзду у групі Георгіци, Макухи та Рувинова їхав Анатолій Єфімов. Ця четвірка обмінювалась позиціями, поки гонщик класу «Майстер» на сьомому колі не відстав від трійки «шестисоток».

Георгіца не зміг протриматись поруч із Макухою та Рувиновим, а ці два суперники боролись майже до останніх кіл. Кілька разів вони обмінювались позиціями, лише перед фінішем певну перевагу отримав Макуха. Він і став переможцем класу «Суперсток-600». Рувинов поступився супернику біля шести секунд і здобув срібло у своєму класі.

№47 Максим Макуха, The Riders Repsol RT

Третім серед «шестисоток» завершив гонку Георгіца, але його було покарано штрафом 30 секунд за фальстарт. У підсумку він опустився на три позиції в абсолюті та втратив два місця і подіум у своєму класі «Суперсток-600».

Третім на подіумі «шестисоток» став Олександр Кутузов.

Три гонщики зійшли з дистанції до завершення заїзду. Олег Хромов після першого кола, Вадим Новіков після семи, Олександр Харитоненко проїхав 13 кіл.