SBK UA, другий етап: гонку класів Супербайк та Суперспорт-600 беззаперечно виграв Писарєв

Автор: Марія Галата
8 лип. 2018 р., 16:43

Костянтин Писарєв виграв гонку старших класів, в який був лідером від прапора до прапора. Його головний суперник Денисов через проблемі з мотоциклом програв старт, але зміг відновити 11 місць і фінішувати третім. Переможцем класу «Суперспорт-600» став Микита Калінін.

Найцікавішим на другому етапі SBKUA був заїзд двох старших класів «Супербайк» та «Суперспорт-600». Цього сезону до них приєднались нові гонщики, що загострило боротьбу в обох заліках.

Володарем поулу у суботній кваліфікації став Костянтин Писарєв. Поруч із ним на старті був його головний суперник Костянтин Денисов. З огляду на позиції цих двох гонщиків варто було чекати на жорстку боротьбу зі самого початку.

Мотоперегони – технічний вид спорту, тому тут не все залежить від гонщика. Зі старту Писарєв рушив уперед і очолив пелетон, а от Денисов через проблеми з мотоциклом у перший поворот заходив одним із останніх.

Перше коло Денисов завершив 14-м. Щоб дістатись першої десятки йому знадобилось чотири кола. П’ятим він був на дев’ятому колі, на 13-му четвертим. Випередити інших гонщиків попереду до фінішу йому не вдалося.

Писарєв став переможцем і фінішував з перевагою майже 30 секунд над найближчим суперником Микитой Калініним, який став другим в абсолюті та першим у класі «Суперспорт-600».

Калінін почав гонку четвертим і на протягом третини дистанції боровся за другу позицію з Сергієм Рашко. Калінін був попереду на перших двох колах, але потім поступився супернику на «літровому» мотоциклі. На жаль, Рашко помилився і впав, зазнавши аварії у другій поспіль гонці.

Позаду Калініна на третій позиції гонку проїхав Володимир Баранов. Він фінішував третім в абсолюті та другим у класі «Супербайк». Третє місце на подіумі «літрових» байків посів Денисов.

Напруженою була боротьба за четверте місце у класі «Супербайк». На початку гонки Артур Подлужний був попереду Баранова, але на третьому колі Баранов випередив його. У другій половині заїзду Подлужний поступився Денисову, а на останніх колах пропустив також Олександра Слобоженко, який із незначною перевагою посів п'яте місце в абсолюті та четверте у класі «Супербайк».

Боротьба за друге та третє місця у класі «Суперспорт-600» тривала протягом майже всіх 20 кіл дистанції. Олександр Анін був на старті десятим, але вже на першому колі він був попереду Олександра Бичкова, який почав заїзд із сьомого місця.

З самого початку в одній групі з ними їхали два гонщики «Супербайку» Іван Нічепоренко та Слобоженко, що заважало двом суперникам на «шестисотках». Справжнє протистояння між двома Олександрами почалося на шостому колі. Боротьба тривала до десятого, коли Бичков помітно збільшив темп і випередив Аніна. На наступних колах Анін атакував Бичкова та намагався випередити суперника, але перед фінішем сповільнився та пропустив Нічепоренко. Бичков став другим у класі «Суперспорт-600», Анін третім.

У середині пелетону також боротьби було вдосталь -  за 11-те місце в абсолюті сперечались два гонщики «Супербайку» Данил Мірошниченко, Пал Нітеш та Олександр Георгіца з класу «Суперспорт-600». У першій половині гонки вони кілька разів обмінювались позиціями, у середині заїзду лідером групи став Георгіца. Лише на останніх колах його випередив Нітеш, який і фінішував попереду двох суперників 11-м в абсолюті. Георгіца став 12-м, Мірошниченко 13-м.