SBK UA, другий етап: переможця гонки класів Суперспорт-300 та Жіночий визначив фініш

Автор: Марія Галата
6 лип. 2018 р., 15:37

Боротьба за перемогу у першій гонці другого етапу SBK UA тривала до картатого прапора - Гарбарук випередив Білого на кілька сотих і фінішував першим. Найкращою серед дівчат стала Дар’я Разумова.

У першому заїзді змагались дівчата та гонщики на мотоциклах із двигунами 300 куб.см. Цього року учасниць класу «Жіночий» рекордна кількість – більше ніж в усі попередні роки. На стартовій решітці минулої неділі пілотес було вдвічі більше, ніж хлопців, і боролися вони не гірше.

До старту першого заїзду після зливи вночі траса не встигла повністю висохнути. Умови були складними - через хмари та низьку температуру траса була дуже холодною, місцями на асфальті залишались калюжі та мокрі плями. Дехто з гонщиків ризикнув і взув сліки, хоча дехто з учасників залишився на дощових шинах із огляду на ймовірність дощу.

Зі старту пелотон очолили два гонщики на «трьохсотках» Владислав Гарбарук та Владислав Білий. Протягом перших кіл вони кілька разів обмінювались позиціями. На початку поруч із ними тримався ще один гонщик класу «Суперспорт-300» Юрій Подлєсний. Проте, поборотись за друге місце йому не вдалось.

№6 Владислав Білий, The Riders Repsol RT, №78 Владислав Гарбарук, SP Moto Racing Team

На першому колі зазнала аварії Анна Бондаренко, а через два кола вибула з гонки Марго Трегубова. Повертаючись на пітлейн, дівчина впала, після чого гонку зупинили червоним прапором.

Коли гонщики та пілотеси вишукались на стартовій решітці відповідно до місць, на яких вони завершили першу частину гонки, на них чекали ще сім кіл. На першому ряді були Гарбарук, Білий та Подлєсний. Найближчою до першого місця була Дар'я Разумова на четвертій позиції.

Зі старту Разумова була першою, але вже після початкових поворотів поступилась суперникам на «трьохсотках». У другому заїзді Подлєсний не зміг утриматись у темпі лідерів, а от боротьба за перемогу тривала до останніх метрів дистанції.

Більшу частину перших кіл лідирував Білий, але із третього кола другої частини гонки лідерство перехопив Гарбарук. До фінішу вони ще кілька раз випереджали один одного. В останньому глядацькому повороті з атакою на першу позицію вийшов Білий. Переможцем гонки став Гарбарук, який перетнув фініш на 0,058 секунди раніше.

№78 Владислав Гарбарук, SP Moto Racing Team, №6 Владислав Білий, The Riders Repsol RT

Третьою в абсолюті та найкращою з дівчат стала Разумова – на другому колі вона обійшла Подлєсного, який завершив гонку четвертим.

Марія Богатирьова впевнено проїхала заїзд п’ятою та забезпечила собі срібло серед дівчат.

Шостим став Олександр Мацоцький. Із сьомим місцем на фініші Ріма Сакуа посіла третє місце у класі «Жіночий».