Енцо Фіттіпальді став учасником молодіжної програми Ferrari

До Гоночної академії Ferrari у 2017 році приєднаються двоє новачків: Енцо Фіттіпальді – онук дворазового чемпіона Формули 1 Емерсона Фіттіпальді, і новозеландська зірка картингу Марк Армстронг.

Обидва гонщика разом з іншими претендентами взяли участь у молодіжних тестах, які відбулись в листопаді цього року в Фьорано.

15-річний Фіттіпальді почав кар’єру в картингу цього року, стартувавши у Ginetta Junior Championship і посів 18-те місце у загальному заліку. Його найкращим досягненням стала восьма позиція. До цього він брав участь у картингових чемпіонатах США.

Армстронг, який вважається одним з найобдарованіших картингістів світу, останні два сезони провів у європейських чемпіонатах і ганявся у класах KF і KZ. Він також встиг «засвітитися» у молодіжних формулах, коли взяв участь у декількох етапах Формули Renault 2.0 і британської Формули 3.

Партнерами Фіттіпальді й Армстронга по Гоночній академії Ferrari стануть Шарль Леклер, Антоніо Фуоко, Джуліано Алезі й Гуань Ю Чжоу – їх точні програми будуть визначені пізніше.