MRF Challenge: неймовірний титул Гаррісона Ньюі

Британський гонщик ідеально провів завершальну гонку сезону та скористався помилкою Джоі Моусона, який втратив титул.

Четвертий етап зимової серії MRF Challenge, який проходив у Ченнаї, склався дуже вдало для Гаррісона Ньюі. Перед початком вікенду син технічного директора команди Формули 1 Red Bull Едріена Ньюі програвав Моусону 27 очок, але мав шанси скоротити відставання.

У суботу баланс сил зберігся той самий, але у Ньюі було ще дві гонки у неділю. Першу з них він виграв, у той час як Моусон фінішував лише четвертим. Перед фінальним заїздом сезону австралієць мав перевагу у 12 очок та отримав нагоду стартувати з поулу в четвертій гонці. За ним на стартовій решітці був Мік Шумахер, який ще вчора втратив шанси на титул, а на третьому місці був Ньюі.

На старті гонки Ньюі випередив Шумахера і став головним конкурентом Моусона. Трійка лідерів вела тісну боротьбу протягом більшої половини дистанції - становище могло змінитися в будь-який момент. Ключові зміни відбулися на 10-му колі з 15-ти запланованих, на якому Моусон одразу пропустив і Ньюі, і Шумахера.

У той момент британець відігравав 10 очок у лідера особистого заліку, але йому на допомогу прийшли два додаткових бали за найшвидше коло в гонці. У підсумку Ньюі у четвертій гонці заробив 27 очок, а Моусон - 15. За рівної кількості очок у заліку переможцем серії став Ньюі, який має в активі більше перемог у сезоні: сім проти трьох у австралійця.

Мік Шумахер завершив сезон третім. Син Міхаеля Шумахера мав гарну швидкість на всіх етапах, але зайві аварії та декілька невдалих стартів не дозволили йому піднятися на вищу позицію. Він мав чотири перемоги та чотири сходи з дистанції, у той час як у Ньюі не завершував гонку двічі, а Моусон - лише одного разу.