Четвертий етап: Очікувана перемога Калініна у заїзді Суперсток

Найшвидшим у заїзді класів Суперсток став Микита Калінін. За підсумками чотирьох етапів переможцем класу Суперсток-1000 достроково став Сергій Сидоров.

У заїзді класів Суперсток-600 та Суперсток-100 на старт виїхало одинадцять гонщиків.

Із поул-позиції стартував наймолодший, але найдосвідченіший учасник класів Суперсток Микита Калінін на Yamaha YZF R6, який другий рік поспіль виступає у наймолодшому кубку MotoGP Red Bull Rookies Cup. Як і очікувалось, він скористався своєю перевагою старту і одразу випередив інших гонщиків. Відстань між ним та суперниками збільшувалась із кожним колом. Фінішував Калінін першим на 7,5 секунд раніше найближчого суперника.

На початкових колах за Калініним намагався утриматися В’ячеслав Доскач (Yamaha YZF R6), але вже на третьому колі його почав атакувати Дмитро Багрянцев (Yamaha YZF R6). На початку п’ятого кола Багрянцеву вдалося обійти суперника. Посівши друге місце, гонщик намагався наздогнати лідера заїзду, йому навіть вдалося скоротити відставання, але Калінін був набагато швидшим, отже, Дмитро дістався фінішу другим.

Доскач тримався позаду Багрянцева, наближаючись та атакуючи суперника, але помилка В’ячеслава на 14-му колі позбавила останнього шансів на друге місце - старт-фінішну лінію він перетнув третім майже на чотири секунди позаду Дмитра.

Четвертим в абсолютному заліку і першим у класі Суперсток-1000 став Сергій Сидоров на Honda CBR 1000RR – гонщик утримався на цій позиції із самого початку до картатого прапору, проїхавши гонку без боротьби, адже трійка лідерів була далеко попереду, а більш повільніші гонщики не наздогнали його.

Поборотися із Сидоровим, як це було на попередніх етапах, сподівався Леонід Каллаш на Honda CBR 600RR, але фальстарт Ярослава Якимчука (Suzuki GSX-R600) зіпсував Каллашу гонку через те, що обійти більш повільного суперника останньому вдалося лише на четвертому колі, коли наздогнати Сидорова вже стало неможливим.

П’яте місце посів Іван Нічепоренко на BMW S1000R, який обійшов Якимчука в середині дистанції. Ярослав намагався на останніх колах повернути собі позицію, але завершив гонку шостим, поступившись супернику лише половину секунди.

Аварій під час заїзду не відбулося, лише Артем Приходько на Honda CBR 600RR зійшов  після семи кіл.

По результатам чотирьох етапів визначився переможець класу Суперсток-1000 - із 91 балом їм став Сергій Сидоров. У фіналі вирішиться, хто стане срібним призером чемпіонату у цьому класі. Поки що друге місце посідає Іван Нічепоренко із 63 очками, котрий випереджає Пала Нітеша на 2 очки.

Турнирну таблицю класу Суперсток-600 за підсумками чотирьох етапів очолює Микита Калінін, на рахунку котрого 90 очок. Друге місце посідає Дмитро Багрянцев, поступаючись лідеру 9 очок. Поки що у Дмитра існують невеликі шанси на перемогу, а от бронзу у чемпіонаті отримає Леонід Каллаш, на рахунку якого 65 очок.