Четвертий етап: Супербайк та Суперспорт- боротьба до останнього

У класі Суперспорт найшвидшим став Микита Калінін, який встановив новий рекорд треку, а от перемогу у класі Супербайк Писарєв зміг здобути лише на останньому колі.

Найцікавішим став останній заїзд класів Супербайк та Суперспорт. Якщо на київській «Чайці» гонщики на менш потужних мотоциклах із двигунами 600 куб.см можуть поступаються літровим байкам, на картинговій трасі вони боролися майже на рівних, адже на довгих прямих потужність часто вирішує кінець боротьби, у той час, коли на стиснутих картодромах результат може залежати від майстерності гонщика.

Із поул-позиції починав Микита Калінін на Yamaha YZF R6, друге місце на стартовій решітці посідав його суперник по класу Суперспорт Костянтин Писарев на Yamaha YZF R6.

Боротьба між ними тривала з перших хвилин і майже до останніх метрів дистанції. Писарєв наздогнав суперника, але помилився за шість кіл до кінця. Йому вдалося утримати мотоцикл від хайсайду, але він втратив при цьому час.

Через кілька кіл Калінін був змушений знизити темп при обгоні кругових, що надало можливість Костянтину скоротити відрив. Наблизившись на відстань атаки на останньому колі Писарєв помилився вдруге при обгоні кругового, через що проїхався зоною безпеки. В результаті він фінішував позаду Калініна майже на 4,5 секунди.

Боротьба за третє місце

Третім стартував В’ячеслав Доскач (Yamaha YZF R6). Йому вдавалося утримувати свою позицію більшу частину заїзду.

Через фальстарт Анатолія Єфимова (Kawasaki ZX-10R) Олександр Мацоцький (Yamaha R1), який був на старті п’ятим, зміг посісти четверту позицію позаду Доскача лише на другому колі. Через кілька кіл Мацоцького наздогнав Євген Писарєв (Kawasaki ZX-10R), який був теж змушений випереджати Єфімова.

Мацоцький збільшував темп, намагаючись наздогнати Доскача, але Писарєв не відставав. Гонщики їхали досить щільною трійкою, коли на восьмому колі Мацоцький обійшов Доскача. Майже одночасно його вирішив випередити Писарєв, але під час атаки між ним та Доскачем відбувся контакт, через що останній опинився поза межами траси і втратив ще одну позицію. В’ячеслав майже одразу повернувся на трек, але наздогнати суперників вже не зміг.

Виборовши третє місце, Мацоцький утримував його до останнього кола. Коли до фінішу залишалось кілька поворотів, Євген Писарєв жорстко атакував Олександра. Захищаючи свою позицію, Мацоцький впав. Отже, в результаті третім фінішу дістався Євген Писарєв.

Підсумки та рекорди

Шостим та сьомим відповідно фінішували Анатолій Єфімов (Kawasaki ZX-10R) та Олександр Бичков (Honda CBR 600RR).

Протягом гонки крім лідерів боротьба йшла за третє місце класу Супербайк. Данііл Мірошниченко (Honda CBR 1000RR), який після старту опинився позаду Івана Нічепоренко (BMW S1000R), одразу розпочав атакувати суперника. Вдалою виявилась спроба Мірошниченко лише у середині дистанції. Йому вдалося утримати свою перевагу і відірватись від суперника на значну відстань. Фінішну лінію Данііл перетнув раніше Івана майже на 15 секунд.

Крім аварії Мацоцького фінішу не дістався лише Артур Подлужний (Yamaha R1), котрий зійшов після сьомого кола.

Під час заїзду був побитий рекорд треку «Дніпрокарт» - в першій половині гонки Микита Калінін проїхав коло за 55,756с. Костянтин Писарєв у своєму найкращому колі був повільніший за Калініна на 0,229с, теж перетнувши межу попереднього рекорду траси.

Після чотирьох етапів чемпіоном класу Супербайк став Євген Писарєв, адже обидва його головних суперники отримали травми - Костянтин Денисов за тиждень до вікенду під час кубкової гонки, а Володимир Баранов на тренуванні у п’ятницю.

Друге місце залишатиметься за Денисовим, а от третім у цьому класі становиться Анатолій Єфімов.

Також визначився Чемпіон класу Суперспорт – їм став Євген Писарєв, котрий випереджає В’ячеслава Доскача на 46 очок. Однакову кількість балів – 45 очок, що на 4 менше результату Доскача - за підсумками чотирьох етапів мають Олександр Бичков та Микита Калінін. Отже, срібний та бронзовий призер визначиться за результатами фінальної гонки.