Четвертий етап: Запекла боротьба дівчат

Хоча замість поєднаного заїзду класів Майстер, Жіночий та Юніори на стартову решітку виїхали лише дівчата, цей заїзд став одним із найкращих цьогорічного чемпіонату, адже боротьба за подіум тривала до останнього.

У Кам’янське приїхало лише два учасника класу Майстер і один класу Юніор, тому було вирішено, що Анатолій Єфімов та Сергій Сорокін змагатимуться у заїздах класів Супербайк та Суперсток відповідно, а юнак Олександр Слобоженко приєднається до класу Дебют-2.

Отже, першими на стартову решітку виїхали дівчата. Ніхто із присутніх не очікував, що чотири спортсменки влаштують справжнє шоу.

Із поул-позиції гонку починала Дар'я Разумова на Suzuki GSX-R750. Вона була набагато швидшою за суперниць і під час тренувань, і в кваліфікації, випереджаючи Марію Богатирьову на Honda CBR 600RR, яка посідала друге місце на стартовій решітці, програвши біля п’яти секунд на колі.

Після того, як згасли стартові вогні, Разумова очолила гонку. Вона залишалась лідером протягом всього заїзду і, в результаті, випередила найближчу суперницю на фінішу майже на коло.

Марія Богатирьова, заглохнувши на старті і втративши через це майже половину кола, була змушена наздоганяти більш повільних суперниць. Кілька спроб обійти одразу двох конкуренток, які на той час боролися за друге місце, виявилися невдалими. Гонщиці на Honda вдалося випередити їх лише на початку п’ятого кола.

Після вдалої атаки вона не збавляла темп, намагаючись наздогнати Разумову, яка на той час вже була на значній відстані.  Марія фінішувала майже на хвилину позаду Разумової, але випередила двох інших суперниць на коло.

А от боротьба між двома іншими учасницями - Римой Сакуа на Yamaha YZF R6 та Ольгою Боділовською на Suzuki SV650 тривала до картатого прапору і не залишила байдужою жодного уболівальника.

Вдалий старт та помилка Богатирьової дозволили Боділовській вийти на другу позицію на початку гонки. Сакуа не поступалася, намагаючись атакувати суперницю, але їй це не вдавалося. Навіть коли їх випереджала Богатирьова, дівчата залишилися на своїх позиціях.

За три кола до кінця цю пару почала наздоганяти Разумова, яка вже вигравала в них коло. Вона наблизилась до суперниць на старт-фінішній прямій. Боділовська, побачивши синій прапор, сповільнилась і посунулась у сторону, намагаючись пропустити більш швидку суперницю. Цим одразу скористалася Сакуа, атаки якої досі були невдалими. Обидві дівчини промчали повз Ольгу, яка відтепер була змушена боротися за втрачену позицію, намагаючись повернути собі місце на подіумі.

На жаль, трьох кіл, що залишилися, виявилось замало. Боділовська фінішувала четвертою, поступившись Сакуа лише 0,391 с.

Уболівальники зустрічали дівчат оплесками, адже заїзд дійсно виявився захоплюючим.

Після фінішу на першому місці на кожному із чотирьох етапів, Разумова стала чемпіонкою у класі Жіночий. Друге місце із 68 балами посідає Сакуа, випереджаючи Богатирьову на 8 очок. Бодільовська четверта із 40 балами.

Саме у фіналі з’ясується, хто стане срібною призеркою чемпіонату – Рима чи Марія.