Cossacks Cup: результати вікенду

Поширень
Коментарі
Cossacks Cup: результати вікенду
Марія Галата
Автор: Марія Галата
2 жовт. 2017 р., 17:06

Минулого вікенду на чеській трасі Брно проходили змагання Cossacks Cup, в яких взяли участь майже 30 українських мотогонщиків.

У нашій країні є лише одна траса, на якій можуть змагатися кільцевики - автодром "Чайка" під Києвом. Її рівень дуже далекий від рівня європейських треків, навіть тих, які не мають міжнародних сертифікатів для проведення перегонів світового Супербайку та MotoGP.

Лише інколи деякі спортсмени з України час від часу виїжджають за кордон на тренування на сучасні траси, які приймають етапи чемпіонатів світу або є місцями проведення чемпіонатів європейських країн. Саме тому події минулого вікенду можна вважати найважливішою подією для українського мотоспорту.

Завдяки ініціативі Сергія Григоровича, засновника компанії GSC Gameworld і комп'ютерних ігор "Козаки" та "Сталкер", була організована нова гоночна серія Cossacks Cup, перший етап якої проходив із 29 вересня по 1 жовтня на трасі Брно у Чехії за підтримки Bike Promotion Europe.

Під час вікенду у рамках кубку пройшли дві гонки. Також наші співвітчизники взяли участь у перегонах Ендуранс, які проводив оператор трек-днів, до програми яких були включені два заїзди для гонщиків із пострадянських країн. 

Про те, що відбувалося протягом трьох днів у Брно ми розповімо пізніше, а зараз пропонуємо ознайомитись із результатами гонок. 

Результати першої гонки класу SBK Open:

Поз.

Ст.№

Імя та прізвище

Байк

Кола

Час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

651

  Володимир Леонов

Aprilia RSV4

6

12.28,595

-

-

2.03,085

2

700

  Сергій Власов

BMW S1000RR

6

12.47,908

19,313

19,313

2.06,654

3

871

 Костянин Писарєв

BMW S1000RR

6

12.53,584

24,989

5,676

2.07,442

4

988

 Михайло Шумілін

BMW S1000RR

6

12.53,796

25,201

0,212

2.07,409

5

37

 Олександр Анін

Ducati 1199S

6

13.06,934

38,339

13,138

2.09,796

6

552

 Олексій Тулубуєв

Honda CBR1000RR

6

13.18,799

50,204

11,865

2.11,818

7

602

 Костянтин Денисов

BMW S1000RR

6

12.21,244

52,649

2,445

2.11,335

8

3

 Сергій Сидоров

BMW S1000RR

6

13.21,749

53,154

0,505

2.12,478

9

12

 Артур Подлужний

Yamaha R1

6

13.27,030

58,435

5,281

2.12,624

10

49

 Андрій Костін

Honda CBR1000RR

6

13.27,465

58,87

0,435

2.12,505

11

571

 Володимир Баранов

Kawasaki ZX10R

6

13.31,358

1.02,763

3,893

2.13,143

12

98

 Олександр Слобоженко

Honda CBR1000RR

6

13.32,067

1.03,472

0,709

2.13,869

13

555

 Анатолій Єфімов

Kawasaki ZX10R

6

13.37,347

1.08,752

5,28

2.14,191

14

769

 Євген Клеандров

Honda CBR1000RR

6

13.46,813

1.18,218

9,466

2.15,241

15

43

 Іван Ярков

BMW S1000RR

6

13.47,028

1.18,433

0,215

2.15,498

16

95

 Олексій Кожін

BMW S1000RR

6

14.08,066

1.39,471

21,038

2.19,323

17

221

 Андрій Макагонов

BMW S1000RR

6

14.09,743

1.41,148

1,677

2.17,435

18

169

 Ольга Шатемікова

Ducati 1199S

6

14.13,125

1.44,530

3,382

2.19,687

19

37

 Олег Долгов

Suzuzki GSX R750

6

14.13,555

1.44,960

0,43

2.19,886

20

770

 Олександр Харитоненко

Kawasaki ZX10R

6

14.20,682

1.52,087

7,127

2.20,222

21

151

 Олександр Полюхович

Kawasaki ZX10R

5

12.35,330

1 коло

1 коло

2.29,033

22

335

 Сергій Дука

BMW S1000RR

5

12.38,263

1 коло

2,933

2.27,196

23

220

 Анжеліка Лагода

Yamaha R1

5

14.12,261

1 коло

1.33,998

2.47,849

Результати першої гонки класу SSP Open:

Поз. Ст.№ Імя та прізвище Байк Кола Час Розрив Інтервал Найкраще коло
1 430  Сергій Отмахов Yamaha R6 6 13.48,067 - - 2.15,635
2 97  Олександр Бичков Honda CBR600RR 6 13.53,365 5,298 5,298 2.16,651
3 321  Ярослав Якимчук Suzuki GSX R600 6 13.59,183 11,116 5,818 2.18,281
4 188  Костянтин Андрєєв Yamaha R6 6 14.46,652 58,585 47,469 2.25,491
5 313  Олексій Михайліця Yamaha R6 6 14.47,643 59,576 0,991 2.26,181
6 172  Валентин Загороднюк Yamaha R6 5 11.48,743 1 коло 1 коло 2.20,028
7 269  Леонід Золотарьов Yamaha R6 5 12.29,674 1 коло 40,931 2.26,362
8 94  Дмитро Гончаров Yamaha R6 5 12.32,999 1 коло 3,325 2.27,130
9 991  Дар'я Разумова Suzuki GSX R600 5 12.34,746 1 коло 1,747 2.27,514
10 51  Данііл Вишемирський Triumph Daytona 675 5 12.36,387 1 коло 1,641 2.28,184
11 128  Олександр Кондратенко Suzuki GSX R600 5 12.57,153 1 коло 20,766 2.32,335
12 34  Максим Бобошко Yamaha R6 5 13.47,446 1 коло 50,293 2.42,424
13 443  Артем Приходько Honda CBR600RR 5 14.12,540 1 коло 25,094 2.47,858

Результати другої гонки класу SBK Open:

Поз.

Ст.№

Імя та прізвище

Байк

Кола

Час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

651

  Володимир Леонов

Aprillia RSV4

10

20.49,968

-

-

2.02,781

2

871

  Костянтин Писарєв

Kawasaki ZX10R

10

21.19,656

29,688

29,688

2.07,028

3

700

  Сергій Власов

BMW S1000RR

10

21.35,669

45,701

16,013

2.07,411

4

988

  Михайло Шумілін

BMW S1000RR

10

21.43,019

53,051

7,350

2.08,341

5

37

 Олександр Анін

Ducati 1199S

10

21.45,226

55,258

2,207

2.09,001

6

602

 Костянтин Денисов

BMW S1000RR

10

21.45,824

55,856

0,598

2.08,423

7

571

 Володимир Баранов

Kawasaki ZX10R

10

22.12,969

1.23,001

27,145

2.10,914

8

3

 Сергій Сидоров

BMW S1000RR

10

22.15,838

1.25,870

2,869

2.11,591

9

552

  Олексій Тулубієв

Honda CBR1000RR

10

22.16,078

1.26,110

0,240

2.12,030

10

49

 Андрій Костін

Honda CBR1000RR

10

22.32,515

1.42,547

16,437

2.13,002

11

98

 Олександр Слобоженко

Honda CBR1000RR

10

22.44,948

1.54,980

12,433

2.14,115

12

290

 Олександр Мацоцький

Yamaha R1

10

22.51,272

2.01,304

6,324

2.12,364

13

555

 Анатолій Єфімов

Kawasaki ZX10R

10

22.53,434

2.03,466

2,162

2.15,877

14

95

  Олексій Кожін

BMW S1000RR

9

20.54,495

1 коло

1 коло

2.17,714

15

169

  Ольга Шатернікова

Ducati 1199S

9

21.25,183

1 коло

30,688

2.18,757

16

377

 Олег Долгов

Suzuki GSX R750

9

21.36,915

1 коло

11,732

2.20,953

17

770

 Олександр Харитоненко

Kawasaki ZX10R

9

22.07,825

1 коло

30,910

2.24,394

18

151

 Олександр Полюхович

Kawasaki ZX10R

9

22.40,734

1 коло

32,909

2.29,206

19

335

 Сергій Дука

BMW S1000RR

8

19.53,436

2 кола

1 коло

2.26,520

20

220

  Анжеліка Лагода

Yamaha R1

8

23.16,106

2 кола

3.22,670

2.51,932

21

221

  Андрій Макагонов

BMW S1000RR

4

11.23,189

схід

-

2.18,257

Результати другої гонки класу SSP Open:

Поз.

Ст.№

Імя та прізвище

Байк

Кола

Час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

430

  Сергій Отмахов

Yamaha R6

10

22.51,069

-

-

2.15,598

2

97

 Олександр Бичков

Honda CBR600RR

9

21.09,674

1 коло

1 коло

2.16,394

3

321

 Ярослав Якимчук

Suzuki GSX R600

9

21.09,936

1 коло

0,262

2.17,937

4

172

 Валентин Загороднюк

Yamaha R6

9

21.11,736

1 коло

1,8

2.18,736

5

188

 Костянтин Андрєєв

Yamaha R6

9

22.08,788

1 коло

57,052

2.25,117

6

313

 Олексій Михайлиця

Yamaha R6

9

22.24,633

1 коло

15,845

2.26,320

7

94

 Дмитро Гончаров

Yamaha R6

9

22.24,868

1 коло

0,235

2.26,633

8

991

 Дар'я Разумова

Suzuki GSX R600

9

22.25,226

1 коло

0,358

2.26,231

9

51

 Данііл Вишемирський

Triumph Daytona 675

9

22.43,571

1 коло

18,345

2.27,610

10

269

 Леонід Золотарьов

Yamaha R6

8

19.52,610

2 кола

1 коло

2.26,301

11

34

 Максим Бобошко

Yamaha R6

8

22.02,637

2 кола

2.10,027

2.40,633

12

443

 Артем Приходько

Honda CBR600RR

8

22.04,634

2 кола

1,997

2.41,543

13

128

 Олександр Кондратенко

Suzuki GSX R600

3

8.02,382

схід

-

2.30,928

 
Наступна новина
UASBK: турнірна таблиця за підсумками сезону-2017

Попередня новина

UASBK: турнірна таблиця за підсумками сезону-2017

Завантажити коментарі

Про цю статтю

Серія UASBK
Подія Cossacks Cup
Розташування Brno Circuit
Автор Марія Галата