MotoOpenFest: результати GP Open Cup

У перший день мотофестивалю головні події розвивалися на автодромі "Чайка". Саме там проходили гонки Кубку Києва GP Open Cup. У чотирьох заїздах дев'яти класів змагалися 34 гонщики.

Перегони почались із найчисельнішого заїзду класів Rookie-600 та Rookie-1000, у якій брали участь 14 пілотів, і в якій втретє цього сезону перемогу з поула здобув Максим Макуха (Rookie-600).

Аварій у суботу було дві, і обидві сталися у першій гонці. Спочатку на передостанньому колі зазнали аварії та зійшли два райдери, а вже після картатого прапору змагання були зупинені майже на півгодини через жорстку аварію ще двох учасників.

Коли мотоцикли були видалені з траси, а гонщики направлені до лікарні, на стартову решітку виїхали класи Stock-600 та Stock-1000. Друга гонка, під час якої йшла цікава боротьба у трійці лідерів, закінчилась перемогою Пала Нетіша (Stock-1000), а от другим в абсолюті фінішу дістався переможець першої гонки Максим Макуха (Stock-600), який випередив кількох учасників на літрових байках.

Третя гонка трьох класів Supersport-300, Lady та Master була найцікавішою для українських уболівальників, адже у ній змагалися два гонщики, які виступають цього року у світовому Супербайку - Микита Калінін та Ілля Михальчик. На чемпіонаті світу виступають у різних класах, вони також не зустрічались на треку на етапах UASBK, тому кубкова гонка на трьохсотках стала випробуванням, в якому ці два хлопця вирішували, хто з них найкращий у швидкості та майстерності.

Головною інтригою Кубку був останній заїзд: хто з двох Костянтинів цього разу буде швидшим - Писарєв чи Денисов. Жорстка боротьба тривала до останніх метрів дистанції, але першим фінішну лінію перетнув Денисов. У суботу знову був побитий рекорд кола "Чайки" - спочатку Денисов зменшив його на 0,215 секунд до 1.17,567, але на останньому колі Писарєв, намагаючись обійти суперника, проїхав коло ще швидше - за 1.17,549.

Слідкуйте за новинами і читайте репортажі про гонки, а поки пропонуємо ознайомитись з результатами кваліфікацій та гонок.

Результати кваліфікації класів Rookie-600 та Rookie-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Час кола

Розрив

Інтервал

1

47

Максим Макуха

Rookie-600

1.24,739

-

-

2

51

Данііл Вишемирський

Rookie-600

1.26,883

2,144

2,144

3

7

Олександр Бобер

Rookie-600

1.27,115

2,376

0,232

4

94

Дмитро Гончаров

Rookie-600

1.27,201

2,462

0,086

5

15

Олександр Полюхович

Rookie-1000

1.28,459

3,720

1,258

6

66

Іван Попов

Rookie-1000

1.28,616

3,877

0,157

7

12

Євген Швец

Rookie-600

1.28,767

4,028

0,151

8

124

Артем Анциферов

Rookie-600

1.28,803

4,064

0,036

9

777

Олександр Харитоненко

Rookie-1000

1.29,243

4,504

0,440

10

35

Сергій Дука

Rookie-1000

1.30,042

5,303

0,799

11

10

Кирило Желібо

Rookie-1000

1.31,879

7,140

1,837

12

26

Руслан Плисенко

Rookie-600

1.32,656

7,917

0,777

13

69

Анастасія Георгіца

Rookie-600

1.33,934

9,195

1,278

14

17

Станіслав Бохенко

Rookie-600

1.39,935

15,196

6,001

Результати кваліфікації класів Stock-600 та Stock-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Час кола

Розрив

Інтервал

1

47

Максим Макуха

Stock-600

1.24,341

-

-

2

59

Пал Нітеш

Stock-1000

1.24,663

0,322

0,322

3

90

Іван Нічепоренко

Stock-1000

1.25,331

0,990

0,668

4

74

Олег Белоцький

Stock-1000

1.25,592

1,251

0,261

5

51

Данііл Вишемирьский

Stock-600

1.26,589

2,248

0,997

6

7

Олександр Бобер

Stock-600

1.26,728

2,387

0,139

7

91

Дар’я Разумова

Stock-1000

1.28,194

3,853

1,466

8

12

Євген Швец

Stock-600

1.29,568

5,227

1,374

Результати кваліфікації класів Supersport-300, Lady та Master

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Час кола

Розрив

Інтервал

1

5

Анатолій Єфімов

Master

1.24,080

-

-

2

22

Микита Калінін

Supersport-300

1.26,118

2,038

2,038

3

55

Ілля Михальчик

Supersport-300

1.26,603

2,523

0,485

4

44

Зенон Вшола

Supersport-300

1.28,159

4,079

1,556

5

37

Олександр Анін

Supersport-300

1.30,796

6,716

2,637

6

78

Владислав Гарбарук

Supersport-300

1.31,358

7,278

0,562

7

77

Леонід Протасов

Master

1.31,491

7,411

0,133

8

69

Анастасія Георгіца

Lady

1.33,469

9,389

1,978

9

13

Віталій Бакум

Master

1.33,721

9,641

0,252

10

19

Олег Хромов

Master

1.35,895

11,815

2,174

11

252

Дмитро Кострюков

Supersport-300

1.41,891

17,811

5,996

12

91

Дар’я Разумова

Lady

 -

 -

 -

Результати кваліфікації класів GrandPrix-600 та GrandPrix-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Час кола

Розрив

Інтервал

1

60

Костянтин Денисов

GrandPrix-1000

1.18,327

-

-

2

87

Костянтин Писарєв

GrandPrix-1000

1.18,665

0,338

0,338

3

57

Володимир Баранов

GrandPrix-1000

1.19,233

0,906

0,568

4

97

Олександр Бичков

GrandPrix-600

1.20,937

2,610

1,704

5

33

Анатолій Дорошенко

GrandPrix-600

1.21,883

3,556

0,946

6

5

Анатолій Єфімов

GrandPrix-1000

1.22,033

3,706

0,150

7

74

Олег Белоцький

GrandPrix-1000

1.27,739

9,412

5,706

8

84

Леонід Каллаш

GrandPrix-600

 -

 -

 -

Результати гонки класів Rookie-600 та Rookie-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Місце у класі

Кола

Загальний час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

47

Максим Макуха

Rookie-600

1

10

14.18,322

-

-

1.25,144

2

7

Олександр Бобер

Rookie-600

2

10

14.40,022

21,7

21,7

1.25,675

3

94

Дмитро Гончаров

Rookie-600

3

10

14.51,210

32,888

11,188

1.27,410

4

51

Данііл Вишемирський

Rookie-600

4

10

14.51,722

33,4

0,512

1.26,009

5

15

Олександр Полюхович

Rookie-1000

1

10

14.52,381

34,059

0,659

1.27,344

6

35

Сергій Дука

Rookie-1000

2

10

15.12,355

54,033

19,974

1.28,369

7

777

Олександр Харитоненко

Rookie-1000

3

10

15.39,721

1.21,399

27,366

1.30,155

8

26

Руслан Плисенко

Rookie-600

5

10

15.45,254

1.26,932

5,533

1.30,997

9

69

Анастасія Георгіца

Rookie-600

6

10

16.38,116

2.19,794

52,862

1.32,642

10

10

Кирило Желібо

Rookie-1000

4

10

15.46,400

2.27,078

7,284

1.32,934

11

17

Станіслав Боженко

Rookie-600

7

9

15.48,846

2.30,524

3,446

1.42,808

DNF

66

Іван Попов

Rookie-1000

 -

9

13.26,017

-

-

1.27,255

аварія

12

Євген Швець

Rookie-600

 -

8

10.40,442

-

-

1.29,211

аварія

124

Артем Анциферов

Rookie-600

 -

8

10.41,916

-

-

1.29,514

Результати гонки класів Stock-600 та Stock-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Місце у класі

Кола

Загальний час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

59

Пал Нітеш

Stock-1000

1

13

18.15,889

-

-

1.23,384

2

47

Максим Макуха

Stock-600

1

13

18.19,376

3,487

3,487

1.23,862

3

74

Олег Белоцький

Stock-1000

2

13

18.34,675

18,786

15,299

1.24,822

4

90

Іван Ничепоренко

Stock-1000

3

13

18.54,092

38,203

19,417

1.23,404

5

7

Олександр Бобер

Stock-600

2

13

19.01,876

45,987

7,784

1.26,250

6

91

Дар’я Разумова

Stock-1000

4

13

19.15,454

59,565

13,578

1.27,950

7

35

Сергій Дука

Stock-1000

-

9

13.35,721

4 коли

4 коли

1.27,962

Результати гонки класів Supersport-300, Lady та Master

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Місце у класі

Кола

Загальний час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

5

Анатолій Єфімов

Master

1

10

14.17,349

-

-

1.24,729

2

55

Ілля Михальчик

SSP-300

1

10

14.29,815

12,466

12,466

1.26,209

3

22

Микита Калінін

SSP-300

2

10

14.29,956

12,607

0,141

1.26,011

4

91

Дар’я Разумова

Lady

1

10

14.52,280

34,931

22,324

1.27,894

5

44

Зенон Вшола

SSP-300

3

10

15.05,048

47,699

12,768

1.29,521

6

78

Владислав Гарбарук

SSP-300

4

10

15.21,789

1.04,440

16,741

1.30,898

7

37

Олександр Анін

SSP-300

5

10

15.26,823

1.09,474

5,034

1.31,551

8

77

Леонід Протасов

Master

2

10

15.42,243

1.24,894

15,420

1.32,053

9

13

Віталій Бакум

Master

3

10

15.42,537

1.25,188

0,294

1.31,485

10

69

Анастасія Георгіца

Lady

2

9

14.20,419

1 коло

1 коло

1.33,892

11

19

Олег Хромов

Master

4

9

14.53,410

1 коло

32,991

1.37,720

12

252

Дмитро Кострюков

SSP-300

6

9

15.32,386

1 коло

38,976

1.41,557

Результати гонки GrandPrix-600 та GrandPrix-1000

Поз.

Ст.№

Ім’я та прізвище

Клас

Місце у класі

Кола

Загальний час

Розрив

Інтервал

Найкраще коло

1

60

КостянтинДенисов

GP-1000

1

17

22.07,201

-

-

1.17,567

2

87

Костянтин Писарєв

GP-1000

2

17

22.07,470

0,269

0,269

1.17,549

3

84

Леонід Каллаш

GP-600

1

17

23.15,706

1.08,505

1.08,236

1.20,920

4*

57

Володимир Баранов

GP-1000

3

17

23.21,733

1.14,532

6,027

1.19,258

5

33

Анатолій Дорошенко

GP-600

2

17

23.29,480

1.22,279

7,747

1.22,089

DNF

97

Олександр Бичков

GP-600

-

16

22.04,818

-

-

1.21,009

*з урахуванням штрафу за фальстарт

Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія UASBK
Подія MotoOpenFest
Суб-подія Субота
Тип статті Результати