П'ятий етап UASBK: результати кваліфікації

Вчора на київській "Чайці" проходив фінальний етап чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів, який почався кваліфікаціями.

Протягом ранішніх недільних заїздів йшов мінливий дощ. Траса намокала, але під сильним вітром, котрий був протягом усього дня, дуже швидко підсихала. Спортсменам було важко визначитись, на яких шинах виїжджати - на дощових чи сліках.  

Серед новачків та учасників середніх класів краще коло проїхали ті, хто вгадав зі слушним вибором гуми. Найдосвідченішим гонщикам складні погодні умови не завадили поборотися за найліпші місця на стартовій решітці. 

Через змішані умови результати швидких кіл і, відповідно, позиції на старті деяких гонщиків виявились неочікуваними.

Результати кваліфікацій

Результати кваліфікації класів Майстер, Юніор+Суперспорт-300 та Леді

Поз. Ст.№ Ім’я та прізвище Час кола Розрив Інтервал Клас (місце у своєму класі)
1 55 Ілля Михальчик 1.34,359 - - Юніор+ССП-300 (1)
2 16 Юлія Цуцкогіна 1.35,223 0,864 0,864 Леді (1)
3 6 Владислав Білий 1.36,896 2,537 1,673 Юніор+ССП-300 (2)
4 91 Дар'я Разумова 1.37,018 2,659 0,122 Леді (2)
5 107 Максим Курков 1.40,094 5,725 3,076 Майстер (1)
6 696 Анастасія Георгіца 1.40,780 6,421 0,686 Леді (3)
7 5 Анатолій Єфімов 1.41,646 7,287 0,866 Майстер (2)
8 99 Рима Сакуа 1.42,134 7,775 0,488 Леді (4)
9 2 Анжеліка Лагода 1.44,390 10,031 2,256 Леді (5)
10 666 Тетяна Даниленко 1.59,767 25,408 15,377 Леді (6)

Результати кваліфікації класів Аматор-600 та Аматор-1000

Поз. Ст.№ Ім’я та прізвище Час кола Розрив Інтервал Клас (місце у своєму класі)
1 98 Олександр Слобоженко 1.25,872 - - Аматор 1000 (1)
2 69 Олександр Георгіца 1.28,457 2,585 2,585 Аматор 600 (1)
3 47 Максим Макуха 1.29,440 3,568 0,983 Аматор 600 (2)
4 7 Олександр Бобер 1.31,951 6,079 2,511 Аматор 600 (3)
5 51 Данііл Вишемирський 1.34,372 8,500 2,421 Аматор 600 (4)
6 15 Олександр Полюхович 1.36,102 10,23 1,73 Аматор 1000 (2)
7 180 Артем Завалєєв 1.40,874 15,002 4,772 Аматор 600 (5)

Результати кваліфікації класів Суперсток-600 та Суперсток-1000

Поз. Ст.№ Ім’я та прізвище Час кола Розрив Інтервал Клас (місце у своєму класі)
1 222 Сергій Рашко 1.25,008 - - СТК 1000 (1)
2 98 Олександр Слобоженко 1.27,055 2,047 2,047 СТК 1000 (2)
3 32 Ярослав Якимчук 1.27,473 2,465 0,418 СТК 600 (1)
4 33 Анатолій Дорошенко 1.28,144 3,136 0,671 СТК 600 (2)
5 76 Даніл Мирошниченко 1.30,051 5,043 1,907 СТК 1000 (3)
6 64 Юрій Дубенський 1.30,983 5,975 0,932 СТК 1000 (4)
7 58 Кирило Зуєв 1.30,984 5,976 0,001 СТК 1000 (5)
8 90 Іван Нічепоренко 1.32,072 7,064 1,088 СТК 1000 (6)
9 59 Нітеш Пал 1.32,145 7,137 0,073 СТК 1000 (7)
10 113 Павло Рувінов 1.32,718 7,710 0,573 СТК 600 (3)
11 69 Олександр Георгіца 1.33,477 8,469 0,759 СТК 600 (4)
12 74 Олег Белоцький 1.34,880 9,872 1,403 СТК 1000 (8)

Результати кваліфікації класів Суперспорт-600 та Супербайк

Поз. Ст.№ Ім’я та прізвище Час кола Розрив Інтервал Клас (місце у своєму класі)
1 60 Костянтин Денисов 1.22,942 - - Супербайк (1)
2 87 Костянтин Писарєв 1.25,047 2,105 2,105 Супербайк (2)
3 111 Артур Подлужний 1.25,308 1,366 0,261 Супербайк (3)
4 97 Олександр Бичков 1.25,952 3,010 0,644 ССП-600 (1)
5 5 Анатолій Єфімов 1.27,387 4,445 1,435 Супербайк (4)
6 43 Леонід Каллаш 1.31,393 8,451 4,006 ССП-600 (2)
7 90 Іван Нічепоренко 1.33,261 10,319 1,868 Супербайк (5)
8 22 Микита Калінін 1.33,322 10,380 0,061 ССП-600 (3)
9 37 Олександр Анін 1.37,034 14,092 3,712 Супербайк (6)
Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія UASBK
Подія Київ, 5-й етап
Суб-подія Неділя
Трек АСК Чайка
Тип статті Результати