ШКМП: другий пішов

Вісім класів у чотирьох заїздах змагались сьогодні на Київській «Чайці» на другому етапі Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів.

У змаганнях прийняли участь шістдесят спортсменів із різних міст України. Деякі приймали участь у заїздах в кількох класах.

Сім райдерів в класі Майстер, три в Юніор та п’ять дівчат у Жіночому посіли п'ятнадцять місць на старті першого заїзду.

Найбільша кількість учасників була у класі Дебют, де на стартовій решітці вишикувалися 24 гонщики.

Класи Суперсток 600 та Суперсток 1000 їхали разом - десять гонщиків на літрових байках, а сім на мотоциклах із об’ємом двигуна 600 куб.см.

Заїзд професіональних спортсменів поділився майже порівну між гонщиками класу Супербайк та Суперспорт - перших було вісім, а других сім.

В командному заліку змагались чотири команди.

Результати гонки в класі Юніор

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

55

Михальчик Ілля

12

 

 

20:41.449

1:29.907

10

2

31

Рогожа Станіслав

 11

 1 коло

1 коло

21.03.336

1:39.171

9

 3

44

Зенон Вшола

 11

 1 коло

1.823

21:05.159

1:39.258

8

Результати гонки в класі Майстер

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

5

Єфімов Анатолій

12

 

 

19:37.496

1:23.721

5

2

14

Андьонов Сергій

12

49.801

49.801

20:27.297

1:27.083

10

3

25

Ковалевський Ігор

12

50.261

0.460

20:27.757

1:28.233

5

4

77

Протасов Леонід

11

1 коло

1 коло

19:57.445

1:31.235

9

5

100

Уляшев Володимир

 11

 1 коло

1.877

19:59.322

1:33.719

11

6

61

Главацький Сергій

 11

1 коло 

47.671

20:46.993

1:37.319

11

7

70

Михальчик Юрій

 11

1 коло 

5.334

20:52.327

1:38.584

10

Результати гонки в класі Жіночий

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

91

Разумова Дар'я

12

 

 

21:03.241

1:31.138

11

2

67

Богатирьова Марія

11

1 коло

1 коло

19:53.731

1:30.239

9

3

99

Сакуа Рима

 10

 2 кола

1 коло

20.46.294

1:46.353

5

4

37

Самородова Анна

 9

3 кола 

1 коло

20:01.805

1:53.377

8

5

50

Бодиловська Ольга

 9

3 кола  

34.466

20:36.271

1:58.354

4

Результати гонки в класі Дебют

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

33

Дорошенко Анатолій

12

 

 

19:39.206

1:28.195

6

2

53

Яковенко Олександр

12

4.154

4.154

19:43.360

1:28.074

10

3

58

Зуєв Кирило 

12

12.899

8.745

19:52.105

1:28.855

7

4

74

Белоцький Олег

12

28.781

15.882

20:07.987

1:29.627

12

5

114

Плохой Олександр

12

33.370

4.589

20:12.576

1:29.366

10

6

113

Рувинов Павел

12

38.146

4.776

20:17.352

1:30.866

8

7

43

Приходько Артем

12

38.659

0.513

20:17.865

1:30.001

8

8

8

Трофимов Станіслав

12

56.950

18.291

20:36.156

1:30.465

12

9

12

Швец Евгений

12

57.276

0.326

20:36.482

1:31.005

12

10

100

Проценко Пилип

12

1:05.086

7.810

20:44.292

1:33.048

10

11

121

Товстига Сергій

11

1 коло

1 коло

19:13.885

1:32.310

7

12

14

Андьонов Данііл

11

1 коло

32.435

19:46.320

1:34.470

9

13

80

Петровський Дмитро

11

1 коло

0.182

19.46.502

1:35.651

9

14

252

Кострюков Дмитро

11

1 коло

4.206

19:50.708

1:34.302

9

15

34

Мазур Тарас

11

1 коло

1.965

19:52.673

1:35.937

6

16

101

Чиж Андрій

11

1 коло

4.747

19:57.420

1:35.007

9

17

10

Желібо Кирило

11

1 коло

1.363

19:58.783

1:36.129

9

18

180

Завалєєв Артем

11

1 коло

14.028

20:12.811

1:35.941

7

19

64

Дубенський Юрій

11

1 коло

3.820

20:16.631

1:37.818

7

20

38

Безуглов Генріх

11

1 коло

0.849

20:17.480

1:38.230

7

21

7

Бобер Олександр

11

1 коло

9.515

20:26.995

1:39.791

9

22

24

Денисенко Андрей

10

2 кола

1 коло

20:01.225

1:44.475

10

23

30

Рогожа Олег

9

3 кола

1 коло

15:43.707

1:30.610

5

24

21

Новіков Олександр

нс

 

 

 

 

 

Результати гонки в класі Суперсток 600

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

18

Багрянцев Дмитро

15

 

 

22:57.271

1:22.259

8

2

22

Калінін Микита

15

1.683

1.683

22:58.954

1:22.828

8

3

84

Каллаш Леонід

15

11.317

9.634

23:08.588

1:22.808

8

4

32

Якимчук Ярослав

15

38.810

27.493

23:36.081

1:24.755

11

5

14

Андьонов Сергій

15

42.303

3.493

23:39.574

1:25.130

8

6

45

Голік Ігор

 14

1 коло

1 коло

23:02.980

1:27.212

13

7

43

Приходько Артем

 14

1 коло

1:14.679

24:17.659

1:32.864

3

Результати гонки в класі Суперсток 1000

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

3

Сидоров Сергій

15

 

 

22:51.140

1:22.222

14

2

59

Нітеш Пал

 15

3.190

3.190

22:54.330

1:22.064

15

3

76

Мірошниченко Данило

15

30.452

27.262

23:21.592

1:23.260

6

4

49

Костін Андрій

15

44.777

14.325

23:35.917

1:24.438

15

5

88

Жуков Антон

15

48.567

3.790

23:39.707

1:24.092

13

6

90

Нічепоренко Іван

15

1:02.326

13.759

23:53.466

1:25.239

5

7

33

Дорошенко Анатолій

14

1 коло

1 коло

22:53.668

1:27.418

14

8

53

Яковенко Александр

 14

1 коло

11.235

23:04.903

1:27.741

14

9

54

Усков Дмитро

 14

1 коло

0.577

23:05.480

1:27.578

14

10

34

Мазур Тарас

 13

2 коли

1 коло

23:26.504

1:35.855

12

Результати гонки в класі Суперспорт

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

 1

87

Писарєв Костянтин

 20

 

28:39.830 

1:19.879

20

2

22

Калінін Микита

 20

 1:03.617 

 1:03.617

29.43.447 

1:22.140

7

3

97

Бичков Олександр

 20

1:20.174

16.557

30:00.004

1:23.327

13

4

95

Доскач В'ячеслав

 19

1 коло

1 коло

28:53.205

1:24.665

6

5

32

Якимчук Ярослав

 19

1 коло

28.888

29:22.093

1:25.346

5

6

67

Богатирьова Марія

12

8 кіл

7 кіл

20:27.171

1:31.468

10

7

45

Голік Ігор

 4

16 кіл

8 кіл

7:40.332

1:28.038

2

Результати гонки в класі Супербайк

Поз.

Прізвище, ім`я

Кола

Різн.лід.

Різниця

Загальний час

Час кращого кола

Коло

1

60

Денисов Костянтин

20 

 

 

28:41.635 

1:19.973

14

 2

3

Сидоров Сергій

 20

 8.558

8.558

28:50.193 

1:19.858

11

 3

11

Писарєв Євген

 20

 21.809

 13.251

 29:03.444

1:20.822

7

4

57

Баранов Володимир

20 

 31.010

 9.201

 29:12.645

1:20.870

7

5

5

Єфімов Анатолій

20 

 31.212

 0.202

 29:12.847

1:20.739

7

6

111

Подлужний Артур

20 

 1:01.280

 30.068

 29:42.915

1:23.151

6

7

76

Мірошниченко Данило

11 

 9 кіл

 9 кіл

 17:30.406

1:24.729

7

8

90

Нічепоренко Іван

11 

 9 кіл

 26.274

 17:56.680

1:25.447

2

Результати командного заліку

Місце в командному заліку

Команда

Прізвище, Ім`я

Клас

Місце в класі

Бали

1

SP-Moto RT

 

 

 

 

37

 

 

87

Писарєв Костянтин

Суперспорт

2

20

 

 

18

Багрянцев Дмитро

Суперсток 600

3

16

 

 

91

Разумова Дар’я

Жіночий

1

1

2

ATW RT

 

 

 

 

37

 

 

59

Нітеш Пал

Суперсток 1000

2

20

 

 

60

Денисов Костянтин

Супербайк

3

16

 

 

77

Протасов Леонід

Майстер

 

1

3

М29

 

 

 

 

24

 

 

111

Подлужний Артур

Супербайк

8

8

 

 

22

Калінін Микита

Суперсток 600

4

13

 

 

67

Богатирьова Марія

Жіночий

 

1

 

 

31

Рогожа Станіслав

Юніор

 

1

 

 

25

Ковалевський Ігор

Майстер

 

1

4

MPS RT

 

 

 

 

13

 

 

95

Доскач В'ячеслав

Суперспорт

10

6

 

 

90

Нічепоренко Іван

Суперсток 1000

11

5

 

 

100

Уляшев Володимир

Майстер

 

1

 

 

37

Самородова Анна

Жіночий

 

1

Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія UASBK
Подія Другий етап Чемпіонату України по шосейно-кільцевим мотоперегонам
Суб-подія Гонка
Трек Сhayka Ring
Тип статті Репортаж з гонки