ШКМП третій етап: результати кваліфікацій

Шістдесят чотири гонщики прийматимуть участь у перегонах третього етапу чемпіонату країни на київській "Чайці", щоб з'ясувати, хто із них стане швидшими. Отже, саме в такому порядку пони посядуть місця на стартовій решітці.

Результати кваліфікації класів Майстер, Жіночий та Юніор

Поз.

Ст. №

Прізвище, ім`я

Клас

Мотоцикл

Результат

1

5

Єфімов Анатолій

Мастер

KAWASAKI ZX10R

1:23.478

2

55

Михальчик Ілля

Юніор

KAWASAKI NINJA 300

1:28.377

3

4

Ігнатов Павло

Мастер

APRILIA RSV4

1:28.382

4

100

Уляшев Володимир

Мастер

HONDA CBR 600RR

1:29.520

5

67

Богатирьова Марія

Жіночий

HONDA CBR 600RR

1:31.127

6

44

Вшола Зенон

Юніор

KTM RS 390

1:31.633

7

91

Разумова Дарья

Жіночий

SUZUKI GSX-R750

1:33.613

8

31

Рогожа Станіслав

Юніор

YAMAHA R3

1:33.697

9

77

Протасов Леонід

Мастер

YAMAHA R6

1:34.828

10

61

Главацький Сергій

Мастер

HONDA CBR 600RR

1:34.874

11

6

Білий Владислав

Юніор

HONDA CBR 250RR

1:36.514

12

37

Самородова Анна

Жіночий

YAMAHA R6

1:39.209

13

99

Сакуа Рима

Жіночий

YAMAHA R6

1:40.544

14

50

Бодиловська Ольга

Жіночий

SUZUKI SV650

1:47.060

15

14

Андьонов Сергій

Мастер

YAMAHA R6

-

Результати кваліфікації класу Дебют

Поз.

Ст. №

Прізвище, ім`я

Клас

Мотоцикл

Результат

1

71

Осипов Дмитро

Дебют

HONDA CBR 1000RR

1:25.396

2

73

Сивочка Василь

Дебют

BMW S1000R

1:25.785

3

38

Безуглов Генрих

Дебют

BMW S1000R

1:25.815

4

53

Яковенко Олександр

Дебют

KTM RC8

1:26.043

5

64

Дубенський Юрій

Дебют

YAMAHA R6

1:26.216

6

58

Зуєв Кирило 

Дебют

BMW S1000R

1:26.683

7

21

Новіков Вадим

Дебют

SUZUKI GSX-R600

1:27.275

8

93

Янчик Роман

Дебют

Yamaha R1

1:27.690

9

777

Харитоненко Олександр

Дебют

BMW S1000R

1:28.758

10

74

Белоцький Олег

Дебют

KTM RC8

1:29.085

11

100

Проценко Пилип

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:30.156

12

12

Швец Євген

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:30.283

13

101

Чиж Андрій

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:30.385

14

114

Плохой Олександр

Дебют

YAMAHA R1

1:30.886

15

80

Петровський Дмитро

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:30.918

16

8

Трофимов Станислав

Дебют

BMW S1000R

131.009

17

43

Приходько Артем

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:31.893

18

113

Рувинов Павел

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:31.918

19

180

Завалеев Артем

Дебют

HONDA CBR 600RR

1:33.576

20

7

Бобер Олександр

Дебют

KAWASAKI NINJA ZX6R

1:34.028

21

10

Желібо Кирило

Дебют

BMW S1000R

1:34.370

22

121

Товстига Сергій

Дебют

YAMAHA R6

1:34.950

23

252

Плисенко Руслан

Дебют

KAWASAKI NINJA ZX6R

1:36.477

24

85

Ярмольчук Дмитро

Дебют

HONDA CBR 1000RR

1:41.904

25

33

Дорошенко Анатолій

Дебют

SUZUKI GSX-R750

2:58.143

26

35

Дука Сергій

Дебют

BMW S1000R

   

Результати кваліфікації класів Суперсток-600 та Суперсток-1000

Поз.

Ст. №

Прізвище, ім`я

Клас

Мотоцикл

Результат

1

3

Сидоров Сергій

Суперсток1000

HONDA CBR 1000RR

1:21.299

2

22

Калінін Микита

Суперсток600

YAMAHA R6

1:21.724

3

84

Каллаш Леонід

Суперсток600

HONDA CBR 600RR

1:22.623

4

95

Доскач В’ячеслав

Суперсток600

YAMAHA R6

1:22.651

5

90

Ничепоренко Іван

Суперсток1000

BMW S1000R

1:23.848

6

18

Багрянцев Дмитро

Суперсток600

YAMAHA R6

1:24.016

7

32

Якимчук Ярослав

Суперсток600

SUZUKI GSX-R600

1:24.559

8

59

Нітеш Пал

Суперсток1000

BMW S1000R

1:24.593

9

88

Жуков Антон

Суперсток1000

HONDA CBR 1000R5

1:25.092

10

53

Яковенко Олександр

Суперсток1000

KTM RC8

1:25.884

11

49

Костін Андрій

Суперсток1000

HONDA CBR 1000RR

1:25.889

12

76

Мірошниченко Данііл

Суперсток1000

HONDA CBR 1000RR

1:27.937

13

54

Усков Дмитро

Суперсток1000

YAMAHA YZF-R1

1:28.502

14

45

Голік Ігор

Суперсток600

YAMAHA R6

1:31.047

15

14

Андьонов Сергій

Суперсток600

YAMAHA R6

1:31.051

16

43

Приходько Артем

Суперсток600

HONDA CBR 600RR

1:31.097

17

252

Кострюков Дмитро

Суперсток600

KAWASAKI NINJA ZX6R

1:34.633

Результати кваліфікації класів Супербайк та Суперспорт

Поз.

Ст. №

Прізвище, ім`я

Клас

Мотоцикл

Результат

1

87

Писарєв Костянтин

Supersport

YAMAHA R6/SUZUKI GSX600

1:19.024

2

60

Денисов Костянтин

 Superbike

BMW S1000R

1:19.665

3

57

Баранов Володимир

 Superbike

KAWASAKI ZX-10R

1:20.251

4

11

Писарєв Євген

 Superbike

KAWASAKI ZX-10R

1:20.320

5

22

Калінін Микита

Supersport

YAMAHA R6

1:20.363

6

3

Сидоров Сергій

 Superbike

HONDA CBR 1000RR

1:20.430

7

5

Єфімов Анатолій

 Superbike

KAWASAKI ZX-10R

1:21.806

8

95

Доскач В’ячеслав

Supersport

YAMAHA R6

1:21.840

9

29

Мацоцький Олександр

 Superbike

YAMAHA R1

1:21.958

10

111

Подлужний Артур

 Superbike

YAMAHA R1

1:22.896

11

97

Бичков Олександр

Supersport

HONDA CBR 600RR

1:23.585

12

90

Ничепоренко Іван

 Superbike

BMW S1000R

1:23.848*

13

59

Нітеш Пал

 Superbike

BMW S1000R

1:24.593*

 14

76

Мірошниченко Данііл

 Superbike

HONDA CBR 1000RR

1:27.937*

 15

45

Голік Ігор

Supersport

YAMAHA R6

1:31.047*

*Результати кваліфікації заїзду Суперсток

 

Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія UASBK
Подія Третій етап
Суб-подія Субота, тренувння та кваліфікація
Трек Сhayka Ring
Тип статті Репортаж з кваліфікації