UASBK: турнірна таблиця за підсумками сезону-2017

Цього року у чемпіонаті країни з шосейно-кільцевих мотоперегонів узяли участь 67 гонщиків. На кожному з п'яти етапів проходило чотири гонки, в яких спортсмени змагалися у заліках десятьох класів.

Турнірна таблиця класу Майстер:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 5 Єфімов Анатолій Київ 12/1 10/2 12/1 12/1 6/1* 52
2 55 Михальчик Юрій Київ 8/3 12/1 10/2 0/- 0/- 30
3 81 Сорокін Сергій Київ 10/2 8/3 7/4 0/- 0/- 25
4 77 Протасов Леонід Київ 0/- 7/4 6/5 10/2 0/- 23
5 19 Хромов Олег Київ 0/- 0/- 5/6 8/3 0/- 13
6 107 Курков Максим Київ 7/4 0/- 0/- 0/- 5/2* 12
7 94 Гончаров Дмитро Київ 0/- 0/- 8/3 0/- 0/- 8
8 13 Бакум Віталій Донецьк 0/- 6/5 0/- 0/- 0/- 6
9 42 Петров Юрій Київ 0/- 0/схід 4/7 0/- 0/- 4

*За регламентом, якщо у заїзді змагаються два учасники, кількість очків зменшується вдвічі.

Турнірна таблиця класу Юніор:

Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 55 Михальчик Ілля Київ 12/1 12/1 0/- 12/1 6/1* 42
2 6 Білий Владислав Київ 10/2 8/3 10/2 6/5 5/2* 39
3 44 Вшола Зенон Польща 0/- 10/2 12/1 10/2 0/- 32
4 78 Гарбарук Владислав Київ 7/4 7/4 8/3 8/3 0/- 30
5 31 Рогожа Станіслав Київ 6/5 6/5 7/4 7/4 0/- 26
6 98 Слобоженко Олександр Київ 8/3 0/аварія 0/- 0/- 0/- 8

*За регламентом, якщо у заїзді змагаються два учасники, кількість очків зменшується вдвічі.

Турнірна таблиця класу Суперспорт-300:

Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 55 Михальчик Ілля Київ 12/1 12/1 0/- 12/1 6/1* 42
2 6 Білий Владислав Київ 10/2 8/3 10/2 6/5 5/2* 39
3 44 Вшола Зенон Польща 0/- 10/2 12/1 10/2 0/- 32
4 78 Гарбарук Владислав Київ 7/4 7/4 8/3 8/3 0/- 30
5 31 Рогожа Станіслав Київ 6/5 6/5 7/4 7/4 0/- 26
6 98 Слобоженко Олександр Київ 8/3 0/аварія 0/- 0/- 0/- 8
7 252 Кострюков Дмитро Київ 0/- 0/- 6/5 0/- 0/- 6

*За регламентом, якщо у заїзді змагаються два учасники, кількість очків зменшується вдвічі.

Турнірна таблиця класу Леді:

Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 91 Разумова Дарья Дніпро 12/1 12/1 12/1 12/1 10/2 58
2 16 Цуцкогіна Юлія Донецьк 7/4 5/6 8/3 7/4 12/1 39
3 99 Сакуа Рима Донецьк 8/3 7/4 7/4 8/3 8/3 38
4 696 Георгіца Анастасія Київ 10/2 8/3 10/2 6/5 0/аварія 34
5 666 Даниленко Тетяна Одеса 0/- 10/2 0/аварія 10/2 0/схід 20
6 100 Самородова Анна Київ 0/- 6/5 0/- 0/- 0/- 6
7 2 Лагода Анжеліка Київ 0/- 0/- 0/- 0/- 0/аварія 0

Турнірна таблиця класу Аматор-600:

Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 47 Макуха Максим Київ 0/аварія 12/1 12/1 12/1 10/2 46
2 7 Бобер Олександр Київ 12/1 8/3 10/2 8/3 8/3 46
5 69 Георгіца Олександр Київ 5/6 10/2 0/аварія 10/2 12/1 37
3 51 Вишемірський Данііл Черкаси 10/2 6/5 8/3 6/5 7/4 37
4 85 Ярмольчук Дмитро Київ 7/4 7/4 7/4 7/4 0/- 25
7 180 Завалєєв Артем Одеса 6/5 2/9* 3/8 4/7 6/5 21
6 28 Рогожа Роман Київ 8/3 5/6 6/5 0/- 0/- 19
8 78 Гарбарук Владислав Київ 0/- 0/- 5/6 5/6 0/- 10
9 36 Демкович Владислав Кропивницький 0/- 7/4 0/- 0/- 0/- 7
10 101 Чиж Андрій Київ 0/- 3/8 4/7 0/- 0/- 7
11 252 Кострюков Дмитро Київ 4/7 0/- 0/- 0/- 0/- 4
12 666 Даниленко Тетяна Одеса 0/- 0/- 0/- 3/8 0/- 3
13 107 Курков Максим Київ 0/- 0/- 0/- 0/- 0/- 0

* Пеналізація згідно з рішенням Головної судейської колегії.

Турнірна таблиця класу Аматор-1000:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 222 Рашко Сергій Київ 0/- 12/1 12/1 12/1 12/1 48
2 15 Полюхович Олександр Київ 6/1* 7/4 8/3 3/8 8/3 32
3 66 Попов Іван  Київ 5/2* 6/5 10/2 8/3 0/- 29
4 98 Слобоженко Олександр Київ 0/- 0/- 0/- 10/2 10/2 20
5 43 Янчик Роман  Київ 0/- 10/2 7/4 0/- 0/- 17
6 35 Дука Сергій Київ 0/- 0/- 6/5 6/5 0/- 12
7 92 Гриценко Артур Бровари 0/- 5/6 5/6 0/- 0/- 10
8 91 Разумова Дар'я Київ 0/- 8/3 0/- 0/- 0/- 8
9 10 Желибо Кирило Київ 0/- 0/- 4/7 4/7 0/- 8
10 112 Бугун Ігор Київ 0/- 0/- 0/- 7/4 0/- 7
11 777 Харитоненко Олександр Київ 0/- 0/- 0/- 5/6 0/- 5

*За регламентом, якщо у заїзді змагаються два учасники, кількість очків зменшується вдвічі.

Турнірна таблиця класу Суперсток-600:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 33 Дорошенко Антолій Київ 12/1 10/2 12/1 12/1 10/2 56
2 32 Якимчук Ярослав Боярка 10/2 12/1 10/2 10/2 12/1 54
3 69 Георгіца Олександр Київ 8/3 8/3 5/6 8/3 8/3 37
4 43 Приходько Артем Київ 7/4 6/5 6/5 5/6 0/- 24
7 113 Рувінов Павел Одеса 0/аварія 4/7 8/3 7/4 0/- 19
5 47 Макуха Максим Полтава 0/аварія 7/4 7/4 0/- 0/- 14
6 7 Бобер Олександр Київ 6/5 3/8 4/7 0/- 0/- 13
8 1 Новіков Вадим Дніпро 3/6* 5/6 0/- 0/- 0/- 8
12 91 Разумова Дарья Дніпро 0/- 0/- 0/- 6/5 0/- 6
9 12 Швец Євген Київ 0/- 0/- 3/8 0/- 0/- 3
10 85 Ярмольчук Дмитро Київ 0/схід 0/схід 2/9 0/схід 0/- 2
11 9 Карлаш Петро Полтава 0/аварія 0/- 0/- 0/- 0/- 0

*2 очки пеналізація згідно з рішенням Головної судейської колегії.

Турнірна таблиця класу Суперсток-1000:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 59 Пал Нітеш Київ 12/1 12/1 8/3 8/3 8/3 48
2 222 Рашко Сергій Київ 0/- 8/3 10/2 12/1 12/1 42
3 90 Нічепоренко Іван Київ 7/4 6/5 12/1 7/4 5/6 37
4 58 Зуєв Кирило Київ 6/5 5/6 6/5 6/5 7/4 30
5 98 Слобоженко Олександр Київ 0/- 0/- 0/- 10/2 10/2 20
6 71 Осипов Дмитро Київ 8/3 10/2 0/- 0/- 0/- 18
7 91 Разумова Дар'я Дніпро 5/6 4/7 5/6 0/- 0/- 14
8 74 Белоцький Олег Київ 0/- 7/4 0/- 4/7 4/7 15
9 338 Безуглов Генрих Київ 10/2 0/- 0/- 0/аварія 0/- 10
10 64 Дубенскький Юрій Львів 0/- 0/- 7/4 0/аварія 6/5 13
11 76 Мирошниченко Даніл Київ 0/- 0/- 0/- 5/6 0/аварія 5
12 73 Сівочка Василій Київ 4/7 0/- 0/- 0/- 0/- 4
13 93 Янчик Роман Київ 0/- 0/схід 4/7 0/- 0/- 4
14 88 Жуков Антон Київ 0/- 0/- 0/- 3/8 0/- 3
15 777 Харитоненко Олександр Київ 0/- 0/- 0/- 2/9 0/- 2
16 35 Дука Сергій Київ 0/- 0/- 0/- 0/схід 0/- 0

Турнірна таблиця класу Суперспорт-600:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 22 Калінін Микита Одеса 15/1 15/1 12/2 15/1 15/1 72
2 97 Бичков Олександр Київ 10/3 12/2 8/4 12/2 12/2 54
3 84 Каллаш Леонід Київ 12/2 10/3 15/1 0/- 10/3 47
4 33 Дорошенко Анатолій Київ 0/схід 8/4 10/3 0/аварія 0/аварія 18
5 1 Новіков Вадим Київ 0/- 0/схід 0/- 0/- 0/- 0
6 43 Приходько Артем Київ 0/- 0/схід 0/схід 0/- 0/- 0
7 32 Якимчук Ярослав Боярка 0/- 0/- 0/- 0/схід 0/- 0

Турнірна таблиця класу Супербайк:

Поз. Старт.№ Прізвище, ім'я Місто 1 етап, Полтава очок/місце 2 етап, Київ
очок / місце
3 етап, Київ
очок / місце
4 етап, Київ
очок / місце
5 етап, Київ
очок / місце
Очки
1 60 Денисов Костянтин Київ 12/2 10/3 15/1 15/1 15/1 67
2 87 Писарев Костянтин Київ 15/1 15/1 12/2 8/4* 12/2 62
3 37 Анін Олександр Київ 8/4 12/3 10/3 12/2 8/4 50
4 111 Подлужний Артур Київ 6/5 6/5 6/5 10/3 10/3 38
5 5 Єфімов Анатолій Київ 5/6 5/6 5/6 6/5 6/5 27
6 57 Баранов Володимир Київ 10/3 8/4 8/4 0/аварія 0/- 26
7 76 Мирошниченко Даніл Київ 4/7 4/7 3/8 4/7 0/схід 15
8 74 Белоцький Олег Київ 0/- 0/- 2/9 3/8 5/6 10
9 90 Нічепоренко Іван Київ 0/схід 0/схід 4/7 5/6 0/- 9
10 59 Нітеш Пал Київ 0/схід 0/- 0/- 0/схід 0/- 0

* Пеналізація згідно з рішенням Головної судейської колегії.

Написати коментар
Показати коментарі
Про цю статтю
Серія UASBK
Тип статті Результати