Окаяма: Вандорн здобуває дебютну перемогу

Протеже McLaren здобув свою першу перемогу в СуперФормулі в гонці відкриття на Окаямі, очоливши пелотон на першому колі.

Старт гонки було відкладено після того, як володар поула Казукі Накаджіма зайняв невірну стартову позицію, через що організатори гонки були змужені скоротити дистанцію на два кола.

Ця помилка відправила Накаджіму в кінець пелотона, а поул перейшов до Юдзі Кунімото.

Ало гонщик Inging недовго був лідером гонки, оскільки дуже швидко його випередив Стоффель Вандорн, який стартував з другої позиції.

До кінця другого кола бельгієць зміг відірватись на 1.8 секунди і потім лише нарощував перевагу на кожному колі 3.7-кілометровою трасою.

Картатий прапор 24-річний гонщик побачив, маючи 4.795 секунди відриву від Кунімото. А на третьому місці фінішував ще один колишній гонщик Формули 1 Нараін Картікеян, який також дуже вдало провів старт. Для індуса цей подіум став другим в кар’єрі в СуперФормулі.

Партнер Вандорна по Dandelion Racing Томокі Нодзірі фінішував четвертим, а одразу за ним — Коудаі Цукагоші з Real Racing.

Шостим та сьомим відповідно стали Дайске Накадзіма та Хіоракі Нішіура, а Жоао Пауло де Олівейра, Джеймс Россітер та переможець гонки на Сузуці Наокі Ямамото замкнули першу десятку.

А лідер чемпіонату Юхі Секігучі фінішував лише на 13-й позиції, хоча й всього на одну позицію позаду від свого головного суперника Андре Лоттерера. Німець розпочав гонку на 15-му місці, але все, що йому вдалось — піднятись на 12-е місце на першому колі.