TCR в Абу-Дабі: Коміні виграв другу гонку, Ташші - віце-чемпіон

18 лист. 2017 р., 17:07

Швейцарському пілоту Audi, незважаючи на перемогу в фіналі сезону, не вистачило всього одного очка в боротьбі за друге місце в чемпіонаті.

Стефано Коміні, Comtoyou Racing, Audi RS 3 LMS TCR
Подіум: переможець Стефано Коміні, Comtoyou Racing, друге місце Джанні Морбіделлі, West Coast Racing
Бенджамін Лейхтер, West Coast Racing, Volkswagen Golf GTI TCR
Габріеле Тарквіні, BRC Racing Team, Hyundai i30 N TCR
Стефано Коміні, Comtoyou Racing, Audi RS3 LMS

Стефано Коміні став переможцем другої гонки заключного етапу TCR в Дубаї. На подіум разом зі швейцарцем піднялися Джанні Морбіделлі і Джош Файлз.

З поулу в гонці стартував Аттіла Ташші - головний суперник Коміні, - а сам Стефано був його сусідом по першому ряду. Угорець мав перевагу в 25 очок в боротьбі за друге місце в чемпіонаті, тому Коміні міг стати віце-чемпіоном TCR тільки в разі своєї перемоги і фінішу Ташші поза очкової зони.

На старті Аттіла впевнено зберіг першу позицію і лідирував за кермом Honda протягом першої половини заїзду. Однак судді довго вивчали старт Ташші і в підсумку винесли рішення покарати його проїздом через бокси за занадто раннє прискорення. Угорець після восьмого з 17-ти кіл дистанції відправився на піт-лейн і повернувся на трасу на 17-й і на останній позиції.

Коміні, тим часом, вийшов у лідери і впевнено довів справу до перемоги, фінішувавши в 1,190 секунди попереду Морбіделлі. Італійський ветеран на самому початку гонці прорвався на третє місце, а потім піднявся на другу сходинку після покарання Ташші.

Тоді ж на третю позицію в гонці піднявся Дені Дюпон на SEAT. Він довгий час стримував Джоша Файлза, але на 12-му колі британцеві все ж вдалося вийти вперед, і він в підсумку посів третє місце.

На 13-му колі Дюпон, у якого виникли проблеми з машиною, пропустив також Фредеріка Вервіша і Жан-Карла Верне і в підсумку зійшов.

Верне, який завоював в першій гонці в Дубаї чемпіонський титул, у другій фінішувати не зміг через технічні проблеми з Volkswagen.

П'яте місце в гонці завоював ветеран Ален Меню після старту з 20-го місця. Шостим став Бенджамін Лойхтер, слідом фінішували Гордон Шедден, Душан Борковіч, Габріеле Тарквіні, Давіт Каджая і Джеймс Неш.

Тим часом в кінці пелотону Ташші зумів випередити Орельяна Паніса і Данкана Енде. У поєднанні з проблемами у Орельяна Комта, Дюпона і Верне це дозволило йому піднятися на таке потрібне 12-е місце в гонці і заробити одне очко.

На рахунку Ташші в сумі виявилося 197 балів, а у Коміні - 196. Верне став чемпіоном з 226 очками в активі.

Даніель Ллойд, що забезпечив собі третю стартову позицію, не стартував у другій гонці через пошкодження машини, отриманих в першій.

TCR в Абу-Дабі: Оріоль переміг в першій гонці, Верне - чемпіон