Гонщик TCR влаштував бійку після гонки та зламав ніс родичу суперника

Андрей Сафронов
Автор: Андрей Сафронов
24 вер. 2018 р., 11:45

Сербський пілот Душан Боркович вплутався в бійку на етапі TCR Europe, за що позбувся зароблених в гонці очок.

Випадок стався на італійському етапі європейського чемпіонату TCR в Монці. Як повідомляє сайт TouringCars.net, бійка зав'язалася через суперечку з приводу подій в гонці.

Душан Боркович після фінішу підійшов до гаража команди-суперниці та почав сперечатися з її гонщиком. В цей час до них приєднався інший пілот - лідер чемпіонату Мікель Ацкона, який вирішив обговорити з Борковичем інший інцидент. Зав'язався конфлікт, і Боркович вдарив в обличчя дядька Ацкони та зламав йому ніс.

В результаті Борковича виключили з протоколу гонки в Монці, де він фінішував п'ятим, і позбавили десяти зароблених очок. Тепер він програє Ацконі - своєму суперникові в боротьбі за титул - 30 залікових балів.

Не виключено, що до Борковича застосують і інші санкції, оскільки випадок передали для розслідування в автомобільну федерацію Португалії, яка керує європейським чемпіонатом TCR.

Душан Боркович - сербський гонщик, переважно виступає в турінгових серіях. У 2014 році Боркович провів сезон в WTCC, де його найкращим результатом стало друге місце на етапі в Японії.

Гонщик відомий своїм високим зростом - 210 см. Особливості статури стали однією з причин, чому Боркович не зміг продовжити участь в світовому турінгу - у 2015 році йому довелося піти з чемпіонату, оскільки команді не вдалося адаптувати машину під його зріст.