TCR в Сінгапурі: “Леопарди” - найкращі в практиці етапу

Жан-Карл Верне та Стефано Коміні показали перший та другий результати за підсумками етапу серії TCR International на трасі Маріна-Бей.

Другий з трьох етапів TCR International цього сезону, які проходять спільно з Гран Прі Формули 1, розпочався з того, що француз Жан-Карл Верне з Leopard Racing впевнено виграв практичну сесію з часом 2 хвилини 25.570 секунди, ставши єдиним гонщиком, який проїхав трасою швидше, ніж за 2 хвилини 26 секунд. Його напарник та чинний чемпіон серії Стефано Коміні програв Верне понад секунду, ставши другим за підсумками сесії.

Лідер загального заліку чемпіонату серії Джеймс Неш провів практику не найкращим чином і зумів показати лише 11-й результат, програвши часу лідера сесії понад 2.5 секунди. Головний конкурент Неша в боротьбі за чемпіонський титул, він же його партнер по команді Team Craft-Bamboo LUKOIL, Пепе Оріола встановив п’ятий час з відставанням від Верне в 1.247 секунди. А третій пілот Team Craft-Bamboo LUKOIL, яка наразі очолює чемпіонат серед команд, Сергій Афанасьєв, показав шостий час і програв Оріолі майже дві десятих секунди.

Серія TCR
Подія Сінгапур
Суб-подія Практика
Трек Singapore Street Circuit
Гонщики Джеймс Неш , Жан-Карл Верне , Пепе Оріола , Сергій Афанасьєв , Стефано Коміні