TCR у Сепангу: Глісон здобуває свою першу перемогу в відкладеній другій гонці

Американець Кевін Глісон здобув свою першу перемогу в сезоні у другій гонці в Малайзії, випередивши Джеймса Неша, який повернув собі лідерство в чемпіонаті.

Старт гонки було відкладено після того, як Ford Нікі Пастореллі на прогрівочному колі залив маслом стартову пряму.

Через 20 хвилин гонка розпочалась з машиною безпеки. Відповідно — володар поула Тін Срітраі очолював пелотон.

Після рестарту Срітраі не зміг відірватись від Глісона та Джеймса Неша, а згодом трійцю наздогнав і Стефано Коміні.

Срітраі згодом пропустив Глісона і одразу потрапив під пресинг з боку Коміні, який, тим часом, обійшов Неша.

Закінчилось це тим, що швейцарець підштовхнув тайця, того розкрутило, а Коміні отримав штрафний проїзд по піт-лейн.

Але Коміні проігнорував це покарання і після нетривалої появи машини безпеки — це постарались Роберто Колчіаго та Михайло Грачов — він фінішував на другому місці.

За ігнорування покарання Коміні отримав штрафні 30 секунд до свого часу, відкотився аж на 18-ту позицію, а друге місце перейшло до Неша.

Британцю такий подарунок від свого головного конкурента у боротьбі за чемпіонство дозволив знов очолити чемпіонат з відривом від швейцарця у 17 очок.

Екс-гонщик Формули 1 Джанні Морбіделлі піднявся на третю сходинку подіуму. Четвертим фінішував Душан Борковіч, який піднявся на дві позиції після зіткненя на останньому колі між Матьо Гомолою та Пепе Оріолою.

Гомола після цього інциденту пропустив Жана-Карла Верне та Лоріса Хеземанса і фінішував лише сьомим. Оріола ж взагалі відкотився за межі першої десятки, ставши 13-м, а замкнули десятку Сергій Афанасьєв, Енді Янь та Аттіла Ташші.