TCR у Спа: Верне та Хафф принесли дубль для Leopard Racing

Жан-Карл Верне після другої гонки TCR в Бельгії ще більше зміцнив свою позицію у особистому заліку.

Другу гонку з поула починав Максим Потті, однак відразу після старту зіткнулися Том Коронель і Пепе Оріоль - і в цьому інциденті також постраждав бельгієць. Після контакту Потті відкотився на останнє місце, а Коронель і Оріоль зійшли.

В результаті в лідери гонки вийшов Едуард Мондрон. Відразу за ним йшов Роб Хафф, а слідом за парою лідерів позиції відігравав Бенжамін Лессенс - на першому колі він випередив Жана-Карла Верне та Атілла Тассі.

На другому колі Хафф здійснив успішний маневр на Мондрона в повороті LeCombes , і вийшов в лідери. Колом пізніше Мондрона випередив також Лессенс, який почав переслідування Хаффа. Боротьба закінчилася контактом, Лессенс відкотився на п'яте місце, однак гонщик Volkswagen зберіг лідерство.

Але коли Верне вийшов на другу позицію, Хафф вирішив пропустити напарника, який веде боротьбу за титул, вперед, дозволивши тому здобути перемогу. За напарниками по WRT на третьому місці фінішував Стефано Коміні, який виграв першу гонку вікенду.

Першу п'ятірку доповнили Мондрон і Лессенс.

Слідом в топ-10 гонку закінчили Фредерік Вервіш, Давід Каджая, Джеймс Неш, Атілла Тассі і Джакомо Алтое.

Після етапу в Спа Верне очолює залік - на його рахунку 91 очко. На другому місці розташований Коміні (66 очок) і Тассі (53 очка).