Фабіан Феттель задоволений дебютом в Audi Sport TT Cup

Молодший брат чотириразового чемпіона Ф1 Себастьяна Феттеля Фабіан цього вікенду вдало дебютував у турінговій серії Audi Sport TT Cup.

Сезон 2017 року розпочався тісною боротьбою на першому ж етапі. Філіп Елліс в обох гонках у Хоккенхаймі випередив Гошю Рдест, в той час як треті місця в зайняли два новачки – у суботу Яннік Брандт, а у неділю Фінлей Хатченсон.

Фабіан Феттель був щасливий результативно дебютувати в Audi Sport TT Cup – німець заробив очки в обох гонках. 18-річний Фабіан завоював вісім очок у суботу, а в неділю виступив ще краще – стартував із одинадцятої позиції та фінішував восьмим. Після першого гоночного вікенду він займає восьму позицію у загальному заліку.

Вже за три тижні відбудеться наступна подія з календаря молодих гонщиків: Audi Sport TT Cup буде у програмі підтримки 24 годин Нюрбургринга, де гонщики Audi Sport боротимуться за четверту загальну перемогу в класі Audi R8 LMS. Окрім того, фанати Audi можуть розраховувати на прем’єру: своє бойове хрещення проходитиме нова Audi R8 LMS GT4.