В Одесі нагородили переможців ЧУ з міні-ралі

Нагороду за популяризацію чемпіонату отримала і українська редакція Motorsport.com.

В Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і призерів чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» сезону 2016 року. Окрім спортсменів, відзнаки та нагороди отримали і ті хто допомагав в проведені чемпіонату, серед них – судді, партнери, маршали і звісно автоспортивні видання та журналісти. Свою нагороду за популяризацію ЧУ з міні-ралі «Кубок Лиманів» отримала і українська редакція Motorsport.com.

Як завжди, церемонія супроводжувалась і шоу-програмою, зірками в якій навіть були спортсмени. Так перед глядачами виступив новостворений «ралі-бэнд», у складі якого були зірки українського ралі. Серед них Микола Соболєв, Володимир Петренко, Дмитро Роткевич та Руслан Топор.

Деякі з цього квартету отримали призи чемпіонату в абсолютному заліку. Серед перших пілотів «бронзу» 2016 року виборов Володимир Петренко, «срібло» у Юрія Хоміцього, абсолютним Чемпіоном та володарем золотих нагород став Руслан Топор.

В заліку других пілотів третє місце посів ко-драйвер Роткевича – Іван Мішин. Другим сезон закінчив Дмитро Зінов’єв, який протягом року асистував Петренко. Перше місце у штурмана Топора – Марини Перової. Серед команд вищи нагороди у Odessa Rally Team.