Діллманн стане партнером ван дер Гарде та Гелаеля в Бахрейні

Новоспечений чемпіон Формули 3.5 Том Діллманн повернеться в категорію WEC LMP2 на фінал сезону 2016 у Бахрейні.

Діллманн, який провів два старти у WEC минулого року у складі команди Signatech Alpine, в тому числі — здобув перемогу у своїй дебютній гонці в Шанхаї — виступатиме разом із колишнім партнером по команді Шоном Гелаелем та Гідо ван дер Гарде за кермом машини №30 команди Extreme Speed Motorsports.

27-річний француз, переможець етапів GP2 та екс-чемпіон німецької Формули 3, раніше був напарником Гелаеля по команді Carlin у Формулі Renault 3.5.

Але коли індонезієць перебрався до GP2, Діллманн залишився у перейменованій Формулі 3.5 та минулого тижня виграв чемпіонат сезону 2016 року.

Діллманн та ван дер Гарде замінять Антоніо Джовінацці та Тома Бломквіста, які востаннє виступали з Гелаелем у Шанхаї, де здобули друге місце в класі.

Додатковий репортаж: Джеймі Клейн