Зверніть увагу, що наша Політика конфіденційності змінилася. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте, що ознайомилися і згодні з умовами оновленої Політика конфіденційності. Приймаю

Діллманн стане партнером ван дер Гарде та Гелаеля в Бахрейні

Valentin Khorounzhiy
Автор: Valentin Khorounzhiy , News Editor
8 лист. 2016 р., 10:11

Новоспечений чемпіон Формули 3.5 Том Діллманн повернеться в категорію WEC LMP2 на фінал сезону 2016 у Бахрейні.

#36 Signatech Alpine A450b: Paul-Loup Chatin, Nelson Panciatici, Tom Dillmann
#30 Extreme Speed Motorsports Ligier JS P2 - Nissan: Антоніо Джовінацці, Шон Гелаел, Гідо ван дер Га
#30 Extreme Speed Motorsports Ligier JS P2 Nissan: Антоніо Джовінацці, Шон Гелаел, Том Блонквіст

Діллманн, який провів два старти у WEC минулого року у складі команди Signatech Alpine, в тому числі — здобув перемогу у своїй дебютній гонці в Шанхаї — виступатиме разом із колишнім партнером по команді Шоном Гелаелем та Гідо ван дер Гарде за кермом машини №30 команди Extreme Speed Motorsports.

27-річний француз, переможець етапів GP2 та екс-чемпіон німецької Формули 3, раніше був напарником Гелаеля по команді Carlin у Формулі Renault 3.5.

Але коли індонезієць перебрався до GP2, Діллманн залишився у перейменованій Формулі 3.5 та минулого тижня виграв чемпіонат сезону 2016 року.

Діллманн та ван дер Гарде замінять Антоніо Джовінацці та Тома Бломквіста, які востаннє виступали з Гелаелем у Шанхаї, де здобули друге місце в класі.

Додатковий репортаж: Джеймі Клейн