Де Вріс та Моліна — головні претенденти на місце у Ferrari GT

Нік де Вріс та Мігель Моліна стали головними претендентами на місце у програмі Ferrari GT, яке звільнив Джанмарія Бруні.

Вихованець молодіжної програми McLaren Формули 1 Нік де Вріс та екс-гонщик Audi у DTM взяли участь в змаганнях за місце у програмі Ferrari GT. Крім них також виступали Алессандро П’єр Гуіді та Алекс Ріберас.

Уся четвірка тестувала машину Ferrari 488 GTE у той час, як італійська марка визначала гонщика, який займе місце Джанмарії Бруні, що займається розірванням угоди з Ferrari здля переходу в Porsche.

Згідно з джерелами у Маранелло за результатами тестів Моліна та де Вріс стали головними претендентами на місце в команді та є ймовірність, що Ferrari перегляне свій бюджет програми GT для того, щоб залучити обох гонщиків.

Де Вріс входив у молодіжну програму McLaren Формули 1 з 2010 року, коли він ще виступав у картингу.

Чемпіон світу з картингу 2011 року має два титули в своїй кар’єрі за кермом машин з відкритими колесами — в 2014 році він став чемпіоном Європейської та Альпійської Формули Рено.

Ймовірно, Ferrari сподобались спокійний характер нідерландця та його готовність опановувати гонки GT, в яких він має дуже невеликий досвід.

McLaren наполягає на тому, що де Вріс залишається членом молодіжної програми команди та у 2017-му році працюватиме на симуляторі. Але зрозуміло, що це буде переглянуто, якщо нідерландець приєднається до суперників британського бренду.

В активі Моліни три перемоги на етапах DTM, звідки він пішов у кінці минулого сезону після семи років виступів у складі Audi.

Лише один з них замінить Бруні у WEC, де виступатиме разом з Джеймсом Каладо, Семом Бьордом та Давіде Рігоном. Другий, найімовірніше, отримає місце в заявці Ferrari на серію Blancpain GT.

Щодо двох інших претендентів, то П’єр Гуіді вже виступає у складі Ferrari в IMSA, а Ріберас може продовжити кар’єру в складі команди Ремо Феррі у серії Pirelli World Challenge.