Ліб та Дюма залишають склад команди Porsche в LMP1

У Porsche підтвердили, що чемпіони світу FIA з гонок на витривалість Марк Ліб та Ромен Дюма в 2017 році не виступатимуть у складі команди з Вайссаху.

Раніше на цьому тижні Motorsport.com повідомляв, що Марку Лібу вже сказали про те, що він не виступатиме за кермом 919 Hybrid для захисту титулу, який він та його партнери здобули в Бахрейні минулими вихідними.

Місце Дюма у складі Porsche LMP1 також залишалось під питанням і зараз команда з Вайссаху зробила повідомлення про те, що Дюма, як і Ліб, не виступатиме в їхньому складі наступного сезону.

Ліб стане частиною клієнтської програми Porsche 2017 року, а Дюма все ще не визначився із своїми планами.

Отже, Ніл Яні залишиться єдиним пілотом з чемпіонської трійки. Також він має перемогу в 24 Годинах Ле-Ману, яка допомогла йому зберегти місце на наступний сезон.

“Я завжди уявляв, що LMP1 стане моїм останнім чемпіонатом в якості заводського гонщика і я зробив все для моєї подальшої кар’єри поза кокпітом Porsche”, - сказав Ліб.

“Я вдячний за усі шанси та можливості, які вони мені надавали протягом багатьох років. Перейти в клієнтську програму Porsche чемпіоном світу та переможцем Ле-Ману дуже важливо для мене”.

Дюма, який став дворазовим переможцем Ле-Ману, додав: “Останні три роки з новою командою Porsche в категорії LMP1 пройшли на найвищому професійному рівні. Це була ера неймовірної конкуренції та технічних викликів.

Перемога в Ле-Мані з Porsche стала втіленням мрії. Я пишаюсь нашими досягненнями за багато років. Я людина викликів — тож, скоро матиму черговий виклик”.

Найімовірніше, до Porsche приєднаються Нік Тенді та Андре Лоттерер, а третє вільне місце відійде Ерлу Бамберу, попри те, що залишається подивитись, які саме трійки сформує німецька команда для інтеграції новачків.

Очікується, що Porsche підтвердять свій склад в LMP1 на наступний сезон 3 грудня.