Вернь продовжить виступати за російську G-Drive у гонках на витривалість

Переклав: Олександр Насонов
30 груд. 2018 р., 10:09

Чемпіон Формули Е Жан-Ерік Вернь продовжить захищати кольори команди G-Drive Racing в 2019-му.

Вернь допоміг G-Drive стати чемпіоном Європейської серії Ле-Ман, хоча і не взяв титул в особистому заліку, тому що пропустив перший етап сезону.

G-Drive разом з Вернєм виграла і 24 години Ле-Мана в класі LMP2 - щоправда, потім перемогу відібрали через порушення командою технічного регламенту.

Вернь сказав: «G-Drive Racing - одна з найсильніших команд у гонках на витривалість.

Я радий залишитися в команді і зіграти свою роль у досягненні ще вищих цілей на 2019-й».

G-Drive, яка ще перед суперсезоном WEC 2018/19 оголосила, що не виступатиме на всіх етапах чемпіонату і зосередиться на ELMS, ще не оголошувала програми на майбутній сезон.

Найімовірніше, колектив проїде гонки WEC у Спа і в Ле-Мані, а також проведе сезон в ELMS.

Вернь, який захищає титул у Формулі Е, посів друге місце на першому етапі п'ятого сезону чемпіонату.

Етапи Формули Е і WEC жодного разу не збігаються за датами, однак в «електричного» чемпіонату є два перетини з ELMS: Рим і Монако збігаються з датою з Ле-Кастелле і Монцею відповідно.

#26 G-Drive Racing Oreca 07 - Gibson: Roman Rusinov, Andrea Pizzitola, Jean-Eric Vergne

Photo by: Alessio Morgese