WEC Бахрейн: Porsche виграли першу практику фіналу сезону

Лідерів чемпіонату, Porsche №2 у складі Ніла Яні, Марка Ліба та Ромена Дюма виграли першу практику фінала сезону в Бахрейні.

Яні за кермом машини №2 встановив час кола 1:42.107 з відривом в 0.343 секунди від найближчого переслідувача, Audi #8 Лоіка Дюваля.

На початку останнього етапу сезону Audi змогли двома машинами зайти в найкращу трійку після того, як Бенуа Трелюйє за кермом машини №7 програв Яні 0.408 секунди.

Четвертим став представник Toyota №6, які також претендують на чемпіонський титул, Камуі Кобаяші, який став на 0.758 секунди повільнішим за машину, яка випереджає його на 17 очок в заліку чемпіонату.

Замкнули першу шістку Porsche №1 Тімо Бернхарда та Toyota №5 Себастьяна Буемі.
Rebellion, для яких цей етап є останнім в LMP1 перед переходом в LMP2 наступного року, виграли практику в своїх єдиних суперників по категорії LMP1-L ByKolles з відривом приблизно в дві секунди.

В самому ж LMP2 практику виграли Signatech Alpine №36, які вже оформили чемпіонський титул на минулому етапі в Шанхаї — Ніколя Ляп’єрр встановив час 1:50.966.

Другим став Роберто Мері з Manor Oreca під №45, який програв лідерам 0.190 секунди, а замкнули першу трійку G-Drive №26, в яких за кермом був Алекс Брандл, програвши ще 0.058 секунди.

Aston Martin найкращі в GTE

В категорії GTE-Pro найкраще виступили представники Aston Martin, які показали перший та другий час.

Даррен Тьорнер з екіпажу №97, який вже не претендує на чемпіонство, виграв з результатом 1:58.735 за кермом машини, яку цими вихідними він ділитиме з Джонатаном Адамом за відсутності Річі Стенвея.

Лідер чемпіонату, Нікі Тіім з екіпажу №95 програв своїм партнерам по команді 0.388 секунди і виграв три десяті в Dempsey-Proton Porsche №77 Ріхарда Літца.

Ford, які після перемоги у двох останніх етапах в Фудзі та Шанхаї, отримали 25 кілограмів баласту Балансу Ефективності, показали лише п’ятий та сьомий час, а четвертими та восьмими стали дві Ferrari команди AF Corse.

В категорії GTE-Am практику з результатом 2:01.550 виграв Емманюель Коллар за кермом Ferrari #83 команди AF Corse, яким достатньо набрати лише очко для перемоги в чемпіонаті.
Їхні єдині суперники в боротьбі за чемпіонство, Aston Martin №98, спричинили появу жовтих прапорів над усією трасою для того, щоб витягти з гравійної пастки у першому повороті машину Пола Далла Лана.