WEC у Мексиці: Porsche Хартлі найшвидше у фінальній практиці

Porsche Брендона Хартлі встановило кращий час у третій і останній практиці шести годин Мексики – п’ятого етапу чемпіонату світу на витривалість.

Хартлі проїхав коло всього за 1:25,387 через десять хвилин після початку заїздів перед тим як віддати машину Марку Вебберу.

Найшвидше коло Хартлі було лише на 0,118 секунд швидше за коло Андре Лоттерера на Audi № 7. Третьою було Audi № 8 у чверть секунди позаду першого екіпажу Porsche і попереду другого у 0,46 секунди.

Audi № 7 бере учать лише з двома пілотами. Бенуа Трелує знову отримав травму спини.

Місцями вузький Autodromo Hermanos Rodriguez призвів до декількох інцидентів. Марк Веббер ледь оминув GTE Am Porsche № 78 Жоеля Каматьяса і повернувся у бокси із задніми гальмами, які диміли після інциденту у 12-му повороті.

Пізніше Тімо Бернхард був занепокоєний поведінкою у 12-му повороті Ferrari Джанмарії Бруні, якому показали чорно-білий прапор за недотримання меж траси.

Ніл Яні намагався пройти Марко Соренсена на боліді з номером № 95 і зробив це у «есках».

Toyota № 6 повернулася у боротьбу після декількох аварій у вчорашніх практиках на запасному шасі. Екіпаж завершив практику п’ятим і програв більше секунди лідеру заїздів і 0,4 секунди екіпажу № 5.

Рене Раст продовжує очолювати клас LMP2 з часом 1:35,555.

Aston домінує у GTE Pro

Aston з Річі Стеневеєм за кермом очолив клас GTE Pro з часом 1:39,496 Марко Соренсен програв йому менше однієї десятої секунди.

Команда Ford була попереду KCMG Porsche та AF Corse Ferrari.

Перше місце у класі GTE Am зайняла стайня Porsche з машиною № 88 Abu Dhabi-Proton.